Ateneum z laurem Gazeli Biznesu

Przegląd

Hurtownia Ateneum już po raz ósmy zdobyła nagrodę Gazeli Biznesu. Ateneum, według „Pulsu Biznesu”, jest najdynamiczniej rozwijającym się dystrybutorem książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych w Polsce. Z roku na rok hurtownia osiąga coraz wyższy obrót, jednocześnie nie notując strat.

Gazele Biznesu na stałe wpisały się w polski sektor prywatny jako ważny wyznacznik rentowności przedsiębiorstwa, zapewniający firmie prestiż i wiarygodności. Ateneum może pochwalić się aż ośmioma tytułami przyznawanymi przez „Puls Biznesu”, co potwierdza niezwykłą dynamikę rozwoju hurtowni na tle konkurencji – mówi Sławomir Żywczak, PR Manager w Ateneum.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy sprawnie zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Czytelne i niezmienne od lat kryteria jego przyznawania sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w konkursie jest bezpłatny, a o przyznaniu wyróżnienia nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Ateneum to działająca od 2004 roku hurtownia, która swoją przygodę rozpoczęła od rynku książki. W szybkim tempie rozszerzając lokalny zasięg w ogólnopolski, następnie uzupełniła ofertę o asortyment branży papierniczej i zabawkowej. Ateneum w tym roku otrzymało równie prestiżową nagrodę, jaką jest Diament Forbesa 2018. W raporcie ekspertów z londyńskiej giełdy z 2016 roku Ateneum zostało uznane za jedną z trzydziestu najbardziej wpływowych polskich firm w Europie.

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Ateneum

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.