Ateneum z Diamentem Forbesa 2018

Ateneum z Diamentem Forbesa 2018

Przegląd

Ateneum, ogólnopolska hurtownia książek, artykułów papierniczych, gier i zabawek, otrzymało jedno z najbardziej prestiżowych i niezależnych wyróżnień w biznesie dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw Polsce – zostało laureatem „Diamentów Forbesa 2018”.

Posiadanie tytułu „Diamentu Forbesa 2018” to ogromne wyróżnienie, które jasno definiuje naszą sytuację. Ateneum jest dynamicznym, stale udoskonalającym się przedsiębiorstwem, z ciągłym wzrostem obrotów i stabilną sytuacją finansową. Diament Forbesa dla Ateneum jest drogowskazem dla obecnych i potencjalnych kontrahentów, zawierającym jednoznaczne przesłanie: „Z tą firmą warto współpracować” – komentuje Sławomir Żywczak, PR Manager w Ateneum.

Diamenty Forbesa przyznawane są w Polsce przez jedną z najbardziej opiniotwórczych i rozpoznawalnych marek na świecie spośród magazynów biznesowych – przez „Forbesa”. To wyróżnienie cieszy się estymą i przez wiele środowisk uważane jest za najważniejsze w biznesie. Nagroda przyznawana jest firmom, które najbardziej dynamicznie rozwijają się w naszym kraju. Analitycy Bisnode Polska przy współpracy z redakcją miesięcznika „Forbes” wyceniają przedsiębiorstwa za pomocą metody szwajcarskiej, która łączy podejście majątkowe i dochodowe.
Ateneum to istniejąca od 2004 roku hurtownia, która swoją przygodę rozpoczęła od rynku książki. W szybkim tempie rozszerzając lokalny zasięg w ogólnopolski, uzupełniła następnie ofertę o asortyment branży papierniczej i zabawkowej. Ateneum już wielokrotnie było nagradzane, m.in. otrzymując osiem laurów Gazeli Biznesu. W raporcie ekspertów z londyńskiej giełdy z 2016 roku Ateneum zostało uznane za jedną z trzydziestu najbardziej wpływowych polskich firm w Europie.

Kategorie: Nagrody, Rynek Polski
Tagi: Ateneum

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.