Coco – rodzina jest najważniejsza, nowy bohater wyobraźni dziecięcej

Coco – rodzina jest najważniejsza, nowy bohater wyobraźni dziecięcej

 

24. listopada wejdzie na ekrany kin pełnometrażowy film animowany COCO. Z okazji jego premiery, nakładem wydawnictwa Egmont ukazały się książki nawiązujące do ekranizacji. Zapraszamy do barwnego świata Miguela, nowego bohatera dziecięcej wyobraźni. Miłośnicy dobrej muzyki nie mogą tego przegapić, opowieść tętni mnóstwem wspaniałych dźwięków i piosenek!

W nowej serii książek przygotowanych specjalnie z okazji premiery kinowej najnowszego filmu Disney Pixar COCO poznamy małego Miguela i jego towarzysza psa Dantego. Główny bohater, zafascynowany grą na gitarze, marzy, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. W ofercie Egmont pojawiło się kilka bardzo interesujących formatów książek o przygodach Miguela: historia filmowa w obszernej blisko 130-stronicowej wersji w miękkiej oprawie – „Coco. Biblioteka filmowa”, oraz ilustrowana historia filmowa dla ciut mniej wprawnych czytelników w 64-stronicowej wersji w twardej oprawie „Coco. Kocham ten film”. Natomiast „Coco. Meksykańska maskarada” to pozycja, która pozwoli na samodzielne ożywienie świata i przemienienie się w jednego z bohaterów najnowszego filmu za pomocą dołączonych masek.

Coco to barwna, zabawna i ciepła opowieść. Chłopiec w pogoni za swoją pasją, chcąc udowodnić światu swój talent, a wbrew rodzinnemu zakazowi muzykowania w tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie odkrywa historię swojej rodziny… Ma szansę rozwikłać rodzinną tajemnicę i na nowo zjednoczyć swoich bliskich.

Coco to jedna z najbardziej oczekiwanych premier kinowych 2017 roku. Nic dziwnego! Wytwórnie Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures przygotowały i tym razem bajecznie kolorową animację, z bohaterami, którzy zaskarbią sobie serca widzów. Coco to film twórców „Toy Story 3” i „Uniwersytet Potworny”, co stanowi bardzo dobrą rekomendację i można być pewnym, że będzie on wydarzeniem jak inne premiery Disneya i Pixara. Głos głównym bohaterom w polskiej wersji językowej filmu podkładają między innymi: Michał Rosiński jako Miguel, Maciej Stuhr jako Hector, Bartosz Opania jako Ernesto de la Cruz. Pozostałym bohaterom głosu udzielają, m.in.: Agata Kulesza, Marian Opania, Paweł Wawrzecki, czy Teresa Lipowska.

 

Polski zwiastun filmu:

.

 

Pełną ofertę wydawnictwa Egmont znajdziesz w księgarni www.Egmont.pl.

W serii książek ukazują się następujące tytuły, m.in.:

Coco. Biblioteka filmowa
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney
Tłumacz: Adrianna Zabrzewska
Oprawa: miękka
Objętość: 128 stron
Format: 128×198
Cena: 14,99
ISBN: 978-83-281-2240-6
Grupa docelowa: 7-12 lat

Ta powieść przeniesie ciebie do bajecznie kolorowego Meksyku, gdzie na co dzień mieszka Miguel – dwunastolatek dorastający w rodzinie, która wiele pokoleń temu nałożyła na swój dom zaskakujący zakaz: zero muzyki! Tymczasem chłopak w tajemnicy gra na gitarze i pragnie, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesta de la Cruza. Kiedy nadchodzi Día de los Muertos (Dzień Zmarłych), Miguel wyrusza na wyprawę do zapierającej dech w piersiach, bajecznie kolorowej krainy, by spełnić swoje najskrytsze marzenia. Towarzyszy mu sympatyczny bezpański pies o imieniu Dante. Podczas swej niecodziennej przygody do Krainy Zmarłych przyjaciele napotykają obdartego, lecz pełnego uroku włóczęgę Hektora. Tu zacznie się ich prawdziwa misja – muszą razem uratować Hektora od zapomnienia, a także rozwikłać zagadkę stojącą za historią rodziny Miguela!

 

Coco. Kocham ten film
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney
Tłumacz: Adrianna Zabrzewska
Oprawa: twarda
Objętość: 64 strony
Format: 205×285
Cena: 24,99
ISBN: 978-83-281-2252-9
Grupa docelowa: 3-7 lat

Weź do ręki tę przepięknie ilustrowaną książeczkę i przenieś się do magicznego świata Disney’a. Spotkasz tam Miguela, dwunastolatka dorastającego w rodzinie, która wiele pokoleń temu nałożyła na swój dom zaskakujący zakaz: zero muzyki! Jednak nic nie jest w stanie sprawić, by chłopak porzucił marzenia o karierze artysty i pójściu w ślady swojego idola, Ernesto de la Cruza. Kiedy nadchodzi Día de los Muertos (Dzień Zmarłych), Miguel wyrusza na wyprawę do zapierającej dech w piersiach, bajecznie kolorowej krainy. Towarzyszy mu sympatyczny bezpański pies o imieniu Dante. Podczas swej niecodziennej przygody do Krainy Zmarłych chłopak będzie miał okazję rozwikłać rodzinną tajemnicę, a także spełnić swoje najskrytsze marzenia!

 

Coco. Koloruj, czytaj, naklejaj
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney
Tłumacz: Adrianna Zabrzewska
Oprawa: miękka
Objętość: 24 strony
Format: 205×295
Cena: 7,99
ISBN: 978-83-281-2259-8
Grupa docelowa: 3-7 lat

W rodzinie Miguela od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak chłopiec marzy o tym, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Dwunastolatek chce udowodnić światu, że on sam także ma talent. Kiedy nadchodzi Día de los Muertos (Dzień Umarłych), Miguel trafia do bajecznie kolorowej Krainy Umarłych, gdzie ma szansę rozwikłać rodzinną tajemnicę i na nowo zjednoczyć swoich bliskich.
Ta wyjątkowa historia przeniesie cię do zupełnie innego świata, pełnego niewiarygodnych przygód i zaskakujących zwrotów akcji. Spotkasz niezapomnianych, oryginalnych bohaterów, wzruszysz się i uśmiejesz do łez.
Przeczytaj tę zabawną i ciepłą opowieść o poszukiwaniu swoich przodków. Pokoloruj bohaterów lub poszukaj ich wśród naklejek. Dodaj barw tej niezwykłej historii i baw się dobrze!

 

Coco. Meksykańska maskarada
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney
Tłumacz: Adrianna Zabrzewska
Oprawa: miękka
Objętość: 24 strony
Format: 210×270
Cena: 16,99
ISBN: 978-83-281-2011-2
Grupa docelowa: 3-7 lat

 

Miguel uwielbia grać na gitarze i chciałby pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Niestety w rodzinie chłopca od pokoleń muzyka jest tematem zakazanym! Co ma zrobić dwunastolatek, żeby spełnić swoje marzenia? Jak może udowodnić światu, że ma talent?
Kiedy nadchodzi Día de los Muertos (Dzień Umarłych), Miguel trafia do niesamowicie barwnej Krainy Umarłych, gdzie ma szansę rozwikłać rodzinną tajemnicę i na nowo zjednoczyć swoich bliskich. Czy uda mu się także zrealizować to, o czym zawsze śnił?
Dołącz do Miguela i jego wiernego przyjaciela, psa o imieniu Dante, podczas ich podróży do Krainy Umarłych. Baw się dobrze, kolorując obrazki, i rozwiązuj ciekawe zadania. Specjalnie dla ciebie –fantastyczne maski, które gwarantują udaną zabawę z przyjaciółmi i rodziną!

 

Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.