Milion w rozumie. 100% faktów, które trzeba znać

Przegląd

 

 

Zabawne, ciekawe, dziwne, zaskakujące, a nawet szokujące! Takie właśnie są fakty zebrane w tym kieszonkowym zbiorku wiedzy o świecie. Jest mnóstwo powodów, dla których trzeba je znać: można ułatwić sobie życie (Niemożliwe jest polizanie własnego łokcia.), zabłysnąć wśród kolegów (Serio! Pierwszy komputer był wielki jak kort tenisowy.), zadziwić nauczyciela wiedzą (Czaszka człowieka składa się z 22 kości, proszę pani.), wygrać szkolny konkurs, a nawet teleturniej dla omnibusów, albo uwolnić się od nudy w autobusie, tramwaju, poczekalni itd.

 

W tej niewielkiej książce, którą można zawsze nosić przy sobie i czytać w każdej wolnej chwili, zmieściliśmy siedem rozdziałów wypełnionych wiadomościami z różnych dziedzin: rośliny i zwierzęta, ciało człowieka, sport, nauka, technika i technologia, geografia i wszechświat, sztuka, kultura i obyczaje, historia. Uzupełniają je zabawne czarno-białe ilustracje.

 

Polecamy ten kosmicznie wyglądający tomik dzieciom w wieku od 7 lat, ale jesteśmy pewni, że zaciekawi on także dorosłych.

 

I ty zostaniesz omnibusem! Masz to w kieszeni!

 

Dane wydawnicze:
Autor/Autorzy: Saskia Martens
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec
Stron: 224
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 110 x 155 mm
Rok wydania: 2020
Wiek czytelnika 7+
Status Nowość
ISBN: 9788381441278

 

Tagi: Jedność