Nowa seria znanej podróżniczki

Nowa seria znanej podróżniczki
Nowa seria znanej podróżniczki!

Aforyzmy, rady i przepisy Beaty Pawlikowskiej

Beata Pawlikowska zebrała swoje złote myśli, wskazówki, przemyślenia, zdjęcia z podróży i przepisy kulinarne w nowej serii zatytułowanej „Moc pozytywnego myślenia”. Książki ukazały się nakładem Wydawnictwa G+J Książki 27 listopada i są dostępne w salonach sieci Empik.


 
Beata Pawlikowska od lat zaraża swoich czytelników pasją podróżowania, pozytywnym podejściem do świata i zamiłowaniem do zdrowego stylu życia. Tym razem udało jej się uchwycić piękno świata w barwnych fotografiach i wyjątkowych, magicznych tekstach, które dodają nadziei, wiary we własne siły i przekonania, że życie jest dobre.

„Kocham Cię”, „Lubię Cię”, „Myśl pozytywnie” i „Myślę o Tobie” to zbiory aforyzmów autorstwa Beaty Pawlikowskiej. Niektóre z nich miłośnicy podróżniczki mieli już okazję poznać dzięki publikowanym na profilu Beaty na Facebooku słynnym „żółtym kartkom”. Myśli te podnoszą na duchu, motywują do działania, mogą być też drogowskazami w sytuacjach, które wydają się bez wyjścia.

Serię „Moc pozytywnego myślenia” uzupełnia książka „Na zdrowie”, w której Beata Pawlikowska zawarła 15 prostych przepisów na całkowicie naturalne potrawy. Każdą z nich można przygotować w zaledwie pół godziny. Podróżniczka zdradziła również swoje kulinarne sekrety gwarantujące doskonałą formę i zdrowie.

Książki z serii „Moc pozytywnego myślenia” zostały zilustrowane autorskimi zdjęciami Beaty Pawlikowskiej, wykonanymi m.in. w trakcie jej podróży do najodleglejszych zakątków Ziemi.

Lubię patrzeć na dobrą stronę świata. Nie po to, żeby udawać, ze problemy nie istnieją, ale po to, żeby czerpać z niej siłę do radzenia sobie z kłopotami. pisze Beata Pawlikowska w książce „Myśl pozytywnie”.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.