Radość życia według Marty Grycan

Radość życia według Marty Grycan
Sposoby na to jak czuć się dobrze i czerpać radość z każdego dnia

Radość życia według Marty Grycan

Książka „Moja Dolce Vita” Marty Grycan ukaże się 23 stycznia nakładem wydawnictwa G+J Książki. To już druga książka autorki. W najnowszej publikacji Marta Grycan radzi jak wydobyć z natury to co dla nas najlepsze.

„Wyciskam życie jak cytrynę. Odkryjmy jej słodki smak razem z moją kolejną książką >>Moje Dolce Vita<<. Cytryna, świeże zioła, chili i woda są stałym elementem w mojej kuchni. Pokażę Wam, że przyjemność ma kolor mięty i słońca… a moja figura jest dowodem na to, że można wyglądać jak STUPROCENTOWA kobieta bez żadnych ograniczeń i diet. Wystarczy wsłuchać się  w siebie i wyczuć harmonię a Twoje ciało stanie się Twoim przyjacielem” – tymi słowami zapowiada swoją drugą książkę Marta Grycan.

Książka to zbiór zasad, którymi kieruje się w życiu Marta Grycan – znana właścicielka cukierni. Stanowią one połączenie pasji do gotowania z zamiłowaniem do sztuki. W książce czytelnicy znajdą porady dotyczące zdrowego trybu życia wzbogacone o przepisy kulinarne autorki. Marta Grycan radzi również jak zachować idealną sylwetkę bez żadnych wyrzeczeń.

O autorce:
Marta Grycan
– bizneswoman, właścicielka cukierni MARTA GRYCAN oraz bistro w Teatrze Wielkim w Warszawie, współprowadząca program telewizyjny „Polski Turniej Wypieków” dla stacji TLC, autorka książki „Kuchnia Haute Couture”. Mama trzech córek, żona biznesmena Adama Grycana. Marta Grycan oprócz pasji do kuchni oraz okazałych wypieków, znana jest jako znawczyni i wielka miłośniczka mody. Projektantka sukien wieczorowych i ślubnych.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.