Poznaj miasta w 48 godzin

Poznaj miasta w 48 godzin
Martyna Wojciechowska poleca przewodnik dla aktywnych!

Miasta na weekend

Czy 48 godzin wystarczy, by poznać Berlin, Lizbonę, Dublin lub San Francisco? Okazuje się, że przez jeden weekend można naprawdę wiele zobaczyć i poczuć klimat miasta – trzeba tylko wiedzieć, gdzie pójść. Przewodnik ukaże się 20 marca nakładem Wydawnictwa G+J Książki w ramach serii „Poznaj Miasta w 48 godzin”.

To książka dla tych, którzy czują się eksploratorami w miejskiej przestrzeni. Druga część przewodnika „Poznaj miasta w 48 godzin” pomoże czytelnikowi zwiedzić wielkie europejskie metropolie jak Berlin czy Londyn, odkryje przed nim uroki Dubrownika, Walencji i Odessy, a w Zurychu pozwoli odłożyć do lamusa stereotyp o nudnych Szwajcarach. Podróżnicy spragnieni bardziej odległych wypraw, znajdą w przewodniku praktyczne wskazówki dotyczące zwiedzania takich miast jak Erywań czy San Francisco.

Przewodniki „Poznaj miasta w 48 godzin” przeznaczone są dla podróżników, którzy pragną chociażby na weekend oderwać się od szarej rzeczywistości i odwiedzić jedno z najciekawszych miast świata. Dzięki zawartym w książkach pomysłom, poradom i inspiracjom, krótki wyjazd stanie się prawdziwą podróżą pełną wrażeń. Pierwsza część przewodnika ukazała się nakładem Wydawnictwa G+J Książki w sierpniu 2012.

 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.