Debiutancka powieść Katarzyny Szelenbaum

Debiutancka powieść Katarzyny Szelenbaum
 „Wielki Północny Ocean”

Debiutancka powieść Katarzyny Szelenbaum

„Wielki Północny Ocean Księga I. Morze” to debiut nagradzanej w wielu konkursach literackich Katarzyny Szelenbaum. Książka ukaże się 23 stycznia nakładem wydawnictwa G+J Książki.

Wielki Północny Ocean to pięciotomowa powieść rozgrywająca się w fikcyjnym Królestwie Eskaflonu. Rin, syn grabarza, którego – z racji pochodzenia i zajęcia – ludzie zaliczają do nieczystych, trafia pod skrzydła Wolnego Kruka – okrutnego żołnierza, mistrza fechtunku i tortur. Rin, uznając w nim pana swego życia i śmierci, wkracza w świat, w którym tylko bezwzględne posłuszeństwo przynosi bladą obietnicę odnalezienia własnego miejsca w gorzkim morzu ludzkości.

O autorce:
Katarzyna Szalenbaum
– zdobywczyni trzeciego miejsca w I Ogólnopolskim Konkursie Literackim NEOpoeticoN, wyróżnienia w konkursie literackim „Totus Tuus” oraz wyróżnienia w piątej edycji konkursu „Otuleni Natchnieniem”. Jej teksty ukazały się w miesięczniku literackim „Neon” oraz w dwumiesięczniku fantastyczno-kryminalnym „Qfant”, w którym opublikowano także jeden rozdział powieści Wielki Północny Ocean.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.