Motocyklem po Europie

Motocyklem po Europie
 
 
Nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się pozycja pt. Motocyklem po Europie.
 
 
 
 
20 tras od Bałtyku po Adriatyk. Jest to druga po zeszłorocznej publikacji Polska. Przewodnik motocyklowy propozycja Bezdroży dla miłośników jednośladów. Wydawnictwo wraz z autorami zaprasza w podróż po Europie. Od krajów bałtyckich, przez Ukrainę, Rumunię i Bułgarię, aż po Grecję i Bałkany. W przewodniku zawarto 20 przemyślanych tras, które ułatwią zwiedzanie najciekawszych zakątków tej części świata, a praktyczne wskazówki dotyczące przygotowań do wyjazdów sprawią, że nic nie powinno zaskoczyć nas w trasie!

„Praca nad przewodnikiem była dla nas wyzwaniem i prawdziwą przygodą” – mówią Tamara i Paweł Głaz – autorzy przewodnika – „Wszystkie opisane trasy są ciekawe i godne polecenia, a każda z nich jest wyjątkowa i odzwierciedla duszę danego kraju.”

Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk to nie tylko przykładowe trasy zwiedzania, ale także kompletny przewodnik, dzięki któremu można odpowiednio przygotować się do wycieczki oraz dowiedzieć się wiele o odwiedzanych okolicach. W książce znalazły się opisy mijanych miejsc i miejscowości oraz poradnik motocyklowego turysty. Publikację można znaleźć w księgarniach stacjonarnych i internetowych, zachęcamy wszystkich do poznawania Europy z perspektywy dwóch kółek!

Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk, Tamara Głaz, Paweł Głaz, Wydawnictwo Bezdroża, Kraków 2013

http://bezdroza.pl/ksiazki/motocyklem-po-europie-20-tras-od-baltyku-po-adriatyk-wydanie-1-pawel-glaz-tamara-glaz,bepome.htm

Kontakt dla mediów i egzemplarze recenzenckie: Agnieszka Majka: agnieszka.majka@bezdroza.pl, tel. 607 311 406

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.