Wakacje za relacje dla członków Klubu Bezdrożnika

Wakacje za relacje dla członków Klubu Bezdrożnika
 Wakacje za relacje dla członków Klubu Bezdrożnika

  

Na Portalu Podróżnika, działającego na stronie Wydawnictwa Bezdroża www.bezdroza.pl, od kilku lat funkcjonuje Klub Bezdrożnika, zrzeszający pasjonatów przygód i wypraw po całym świecie. Członkowie Klubu są także nieodłącznym elementem Wydawnictwa, bowiem mają bezpośredni wpływ na ofertę i jakość wydawanych publikacji, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu, które wkładają we współpracę z Bezdrożami, jako pierwsi wiedzą o nowych pomysłach i planach krakowskiej oficyny.

1 sierpnia rozpoczyna się jeden z klubowych konkursów pod nazwą „Wakacje za relacje”, w którym Klubowicze mogą dzielić się swoimi przeżyciami z innymi podróżnikami i wygrać atrakcyjne nagrody. Fundatorem głównej nagrody, wycieczki na Krym, jest GoTramping, Klub Podróży organizujący wyjazdy trekkingowe po Europie, Ameryce Północnej i Azji. Wyróżnione relacje zostaną nagrodzone także aparatem fotograficznym firmy Olympus, roczną prenumeratą magazynu „Extremium” oraz przewodnikami Wydawnictwa Bezdroża. Konkurs będzie trwał do 15 września.

Członkostwo w Klubie wiąże się nie tylko ze współpracą i wspieraniem pomysłów wydawniczych oraz możliwością uczestnictwa w ciekawych konkursach, ale przede wszystkim z atrakcyjnymi promocjami w Księgarni Podróżniczej, takimi jak darmowe wysyłki, wymiana punktów na rabaty i przewodniki, korzystanie z okresowych obniżek i wyprzedaży skierowanych tylko dla członków Klubu. Klubowicze mogą także dodawać relacje, ciekawostki i imprezy podróżnicze, dzięki którym zbierają punkty. Wydawnictwo Bezdroża zaprasza wszystkich sympatyków szeroko pojętej podróży do wstąpienia do Klubu Bezdrożnika oraz do udziału w konkursie „Wakacje za relacje”.

Więcej o Klubie Bezdrożnika: http://klub.bezdroza.com.pl.
Więcej o konkursie „Wakacje za relacje”: http://bezdroza.pl/wakacje_za_relacje.htm.

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.