Wakacje za relacje dla członków Klubu Bezdrożnika

Wakacje za relacje dla członków Klubu Bezdrożnika
Udostępnij
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0
 Wakacje za relacje dla członków Klubu Bezdrożnika

  

Na Portalu Podróżnika, działającego na stronie Wydawnictwa Bezdroża www.bezdroza.pl, od kilku lat funkcjonuje Klub Bezdrożnika, zrzeszający pasjonatów przygód i wypraw po całym świecie. Członkowie Klubu są także nieodłącznym elementem Wydawnictwa, bowiem mają bezpośredni wpływ na ofertę i jakość wydawanych publikacji, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu, które wkładają we współpracę z Bezdrożami, jako pierwsi wiedzą o nowych pomysłach i planach krakowskiej oficyny.

1 sierpnia rozpoczyna się jeden z klubowych konkursów pod nazwą „Wakacje za relacje”, w którym Klubowicze mogą dzielić się swoimi przeżyciami z innymi podróżnikami i wygrać atrakcyjne nagrody. Fundatorem głównej nagrody, wycieczki na Krym, jest GoTramping, Klub Podróży organizujący wyjazdy trekkingowe po Europie, Ameryce Północnej i Azji. Wyróżnione relacje zostaną nagrodzone także aparatem fotograficznym firmy Olympus, roczną prenumeratą magazynu „Extremium” oraz przewodnikami Wydawnictwa Bezdroża. Konkurs będzie trwał do 15 września.

Członkostwo w Klubie wiąże się nie tylko ze współpracą i wspieraniem pomysłów wydawniczych oraz możliwością uczestnictwa w ciekawych konkursach, ale przede wszystkim z atrakcyjnymi promocjami w Księgarni Podróżniczej, takimi jak darmowe wysyłki, wymiana punktów na rabaty i przewodniki, korzystanie z okresowych obniżek i wyprzedaży skierowanych tylko dla członków Klubu. Klubowicze mogą także dodawać relacje, ciekawostki i imprezy podróżnicze, dzięki którym zbierają punkty. Wydawnictwo Bezdroża zaprasza wszystkich sympatyków szeroko pojętej podróży do wstąpienia do Klubu Bezdrożnika oraz do udziału w konkursie „Wakacje za relacje”.

Więcej o Klubie Bezdrożnika: http://klub.bezdroza.com.pl.
Więcej o konkursie „Wakacje za relacje”: http://bezdroza.pl/wakacje_za_relacje.htm.

Udostępnij
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.