Niezwykły sukces aplikacji „Edulatki”

Niezwykły sukces aplikacji „Edulatki”
Niezwykły sukces aplikacji „Edulatki”!

Firma Synergy-IT we współpracy z Wydawnictwem Zielona Sowa wydały właśnie aplikację edukacyjną Edulatki: Litery. Aplikacja została stworzona w oparciu o serię wydawniczą Edulatki, cieszącą się dużą popularnością, skierowaną do najmłodszych użytkowników i dostępna jest już od dziś do pobrania na tablety z systemem iOS .

Opis aplikacji:
Edulatki: Litery to aplikacja edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych. Przeznaczona dla dzieci w wieku 4-5 lat, gwarantuje naukę z elementami zabawy.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, a zawartą w niej treść dostosowano do wieku i możliwości małego użytkownika. Kolorowa grafika i interaktywne przedmioty pobudzają ciekawość dzieci i uatrakcyjniają ćwiczenia, zachęcając tym do eksploracji zaprezentowanego świata.

Dwoje przewodników – Michał i Kasia – to również dzieci, które cechują się przyjazną ekspresją, co sprawia, że dziecko identyfikuje się z nimi, a to zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa. Rodzic może więc bez obaw pozwolić dziecku na samodzielne ćwiczenia lub wspólnie ze swoją pociechą rozwiązywać kolejne zadania i razem cieszyć się z poczynionych postępów.

Edulatki: Litery sprzyjają doskonaleniu umiejętności manualnych związanych z nauką pisania, wspierają rozwijanie funkcji kojarzeniowych, zwiększają zasób słownictwa oraz zapoznają małego użytkownika z nazwami i zapisem liter alfabetu.

Aplikacja tworzona przy wsparciu psychologów dziecięcych posiada szereg walorów wspierających proces uczenia. Najważniejszym z nich są animacje zapewniające dziecku przerwy w nauce. Ponadto aplikacja posiada odpowiednią oprawę dźwiękową, liczbę i rozmieszczenie elementów graficznych na poszczególnych ekranach. Dostarczają one dziecku optymalną ilość odbieranych bodźców. sprzyja to wysokiej efektywności nauki jak i zapobiega znudzeniu.

Edulatki: Litery to świetna rozrywka zarówno dla dzieci jak i dla rodziców, którym zależy na wspólnej zabawie i nauce ze swoją pociechą. Dodatkowo aplikacja wykorzystuje najnowsze technologie i oswaja z nimi dziecko, ucząc przy tym ich obsługi.

Linki:
Aplikacja w App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/edulatki-litery/id553177401?mt=8
Fanpage: https://www.facebook.com/pages/Edulatki/388727751219143

O FIRMIE Synergy-IT:
Synergy-IT jest firmą tworzącą aplikację na platformy mobilne (iOS, Android, Windows Phone).

Wierzymy w to, że użyteczność, prostota i piękno produktów są kluczem do sukcesu każdej aplikacji. Przy ich produkcji korzystamy z najlepszych technologii dostępnych na rynku i największych talentów z całej Polski. Dzięki synergii tych czynników jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej złożone pomysły.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.