Nowe wydania czasopism "Español Sí, gracias" oraz "Français Présent" już w sprzedaży

Nowe wydania czasopism "Español Sí, gracias" oraz "Français Présent" już w sprzedaży
Nowe wydania czasopism „Español Sí, gracias” oraz „Français Présent” już w sprzedaży
 
   

W drugiej połowie stycznia ukazały się kolejne wydania dwumiesięczników wspomagających naukę języka hiszpańskiego i francuskiego: numer drugi „Español Sí, gracias” oraz  czwarty „Français Présent”. Treść magazynów stanowią różnorodne tematycznie artykuły wraz z opracowanym słownictwem. Artykuły napisane są na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Do wybranych tekstów udostępniane są pliki MP3 do pobrania z Internetu.
Czasopisma skierowane są do osób, które uczą się w sposób systematyczny (uczniowie, studenci), jak i wszystkich tych, którym zależy jedynie na odświeżeniu umiejętności językowych oraz  poszerzeniu zasobów słownictwa. Stanowią też doskonałą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli i lektorów.
Pisma dostępne są w prenumeracie, a także w salonach EMPiK-u, salonikach prasowych Kolporter, RUCH, InMedio oraz najlepszych księgarniach językowych na terenie całego kraju. Inne propozycje językowe wydawnictwa Colorful Media to: Deutsch Aktuell, English Matters oraz Business English Magazine

Więcej informacji na stronie www.colorfulmedia.pl
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.