Aplikacja Virtualo na iPhone’a v.1.2 jest już dostępna

Aplikacja Virtualo na iPhone’a v.1.2 jest już dostępna

Przegląd

Aplikacja Virtualo na iPhone’a v.1.2 jest już dostępna

Aplikacje Virtualo na iPhone’a oraz iPada podlegają ciągłemu rozwojowi. Dodawane są nowe opcje, usuwane są również błędy i problemy zgłaszane przez Użytkowników. Wkrótce w aplikacji zostanie dodany również wygodny sklep z e-bookami.

Aplikacja na iPhone’a została udostępniona na początku maja 2011 roku czyli krótko po aplikacji na iPada, która trafiła do Użytkowników w połowie kwietnia. Z uwagą przyglądamy się komentarzom, które zamieszczają Użytkownicy naszej aplikacji i staramy się jak najszybciej dodawad nowe opcje, których potrzebują. W aktualizacji 1.2. usunięte zostały błędy zgłaszane przez Użytkowników. Przede wszystkim jednak dodane zostały nowe wygodne i pożądane opcje. Na akceptację oczekuje również analogiczna aktualizacja aplikacji na iPada, która powinna byd dostępna w App Store w najbliższych dniach.

W wersji 1.2. poprawione i dodane zostały następujące funkcje:
– poprawiony silnik do odczytywania EPUBa
– poprawiony mechanizm renderowania i odświeżania okładki
– udostępnianie cytatów poprzez media społecznościowe (Twitter, Facebook, e-mail)
– obsługa nawigacji wewnątrz książki (przenoszenie do odpowiedniego rozdziału)
– zapamiętywanie miejsca, w którym eCzytelnik zakooczył lekturę

Prace nad udoskonaleniem aplikacji trwają dalej. W najbliższych planach do aplikacji dojdzie opcja dodawania zakładek. Bardzo dużą zmianą będzie również zaimplementowanie sklepu internetowego z możliwością odczytywania bezpłatnych fragmentów e-booków. Aktualizacje będą dodane zarówno do aplikacji na iPada, jak i aplikacji na iPhone’a. Szczegóły na temat dalszego rozwoju aplikacji będą dostępne wkrótce.

Aplikacje Virtualo wraz z nowymi funkcjami może obejrzed również w krótkim filmie:
http://www.youtube.com/watch?v=WERY3jp22dg

Kategorie: nowe technologie
Tagi: ebooki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.