"Kody młodości" od jutra w księgarniach

"Kody młodości" od jutra w księgarniach
W najbliższą środę trafią do księgarń Kody młodości Marka Bardadyna. To książka, która od paru lat jest obecna w ofercie Domu Wydawniczego REBIS. Jednak tym razem została wydana w nowym formacie i w nowej szacie graficznej (wraz z materiałem zdjęciowym). Wraz z tym nakładem liczba wydanych egzemplarzy przekroczyła 30 tys. egz. Poza tym wraz z wersją polską pojawi się również wersja angielska.

 

 
Kody młodości to książka o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i w ogóle jak żyć, by zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny.

Doktor Marek Bardadyn, jest ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania, twórcą zdobywającej wielu zwolenników diety strukturalnej. Jest autorem wielu publikacji medycznych i bestsellerowych książek Odchudzanie weekendowe i Odchudzająca książka kucharska. Jego autorskie rubryki porad medycznych w poczytnych czasopismach i programy telewizyjne cieszą się ogromną popularnością.
Z jego porad korzystają gwiazdy show-biznesu, znani politycy i sportowcy z całego świata.
Przedstawiona w tej książce metoda wzmacniania, regeneracji i odmładzania organizmu człowieka jest rezultatem doświadczeń wynikających z wieloletniej praktyki lekarskiej autora, między innymi w dziedzinie medycyny sportowej i anti-aging.
Kody młodości to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce żyć zdrowo, wyglądać młodo i cieszyć się pełnią życia aż do późnej starości.
Zapraszamy też na stronę internetową Marka Bardadyna – www.drbardadyn.com

UWAGA!
Wkrótce pojawi się na rynku kolejna książka tego autora – NAŁÓG JEDZENIA.

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.