Prezenty i nowości – multimedialne gry i zabawy do nauki języków z SuperMemo!

Prezenty i nowości – multimedialne gry i zabawy do nauki języków z SuperMemo!
Prezenty i nowości – multimedialne gry i zabawy do nauki języków z SuperMemo!

Z okazji zbliżających się Świąt wydawca multimediów – firma SuperMemo World prezentuje atrakcyjne nowości i promocje dla najmłodszych!

Nowość – kurs multimedialny do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 7-8 lat.

O tym, że język angielski jest niezwykle ważny już od pierwszych lat nauki, wie większość rodziców. Z myślą o potrzebach najmłodszych opracowaliśmy kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge Young Learners of English na poziomie Starters dla dzieci w wieku 7 i 8 lat. Kurs „Startuj z angielskim” może być traktowany jako codzienne wsparcie nauki angielskiego w szkole. „Startuj z angielskim” utrwala i rozszerza znajomość angielskiego u dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Zaletą kursu są zabawne i przyjazne animacje, barwne plansze oraz ciekawe postacie, dzięki którym nauka angielskiego i przygotowanie do egzaminu YLE Starters są dla dziecka pozytywnym doświadczeniem.

Cena detaliczna kursu: 99 zł
Więcej informacji: http://www.supermemo.pl/startuj_z_angielskim
Kurs pudełkowy w sprzedaży od 15 listopada.

Promocja – zestaw dwóch kursów do nauki angielskich słówek dla dzieci w wieku 4 – 9 lat.

Cena za oba kursy w promocji: 79 zł

Multimedialne kursy języka angielskiego dla dzieci „My First English Words” oraz „My English Words and Phrases” uczą podstawowych angielskich słówek i wyrażeń. Postacią przewodnią podczas nauki i zabawy z kursami jest smok Memo, który prowadzi dziecko przez proces nauki i prezentuje elementy programu. Multimedialne kursy języka angielskiego dla dzieci ze smokiem Memo są wyjątkowe, ponieważ są oparte na metodzie SuperMemo, która wspomaga proces zapamiętywania nowych informacji. Metoda SuperMemo zakłada, że program analizuje postępy i wybiera do powtórek tylko te informacje, które wymagają przypomnienia.

Informacje nt. warunków handlowych i rabatów: 61 873 62 91, 506 195 942

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.