PanDawer podsumowuje rok 2009

PanDawer podsumowuje rok 2009
PanDawer podsumowuje rok 2009

Rok 2009 dla stosunkowo młodej firmy (PanDawer rozpoczął działalność w 2006 roku) okazał się rokiem przełomowym. PanDawer zajmuje się usługami związanymi z obsługą procesów wydawniczych, a przede wszystkim: składem, łamaniem, redakcją i korektą tekstów i organizacją druku.

Widmo kryzysu dotykającego różne branże zachęciła wydawców do poszukiwań oszczędności, czyli m.in. zlecania części usług związanych z procesem wydawniczym wyspecjalizowanym firmom zewnętrznym. PanDawer był na to przygotowany i doskonale odnalazł się w  trudnej sytuacji rynkowej. Firma wprowadziła szereg nowości co pozwoliło zwiększyć sprzedaż i zatrudnienie. Nowe usługi to m.in. korekta i redakcja tekstów oraz kompleksowa obsługa procesu druku.  Firma zmieniła siedzibę na większą, wprowadziła system pracy zmianowej aby przyspieszyć obsługę zleceń. PanDawer zorganizował i obsłużył druk około 100 tys. egz. książek, czasopism i innych druków. Polska Izba Druku przyjęła Centrum usług Wydawniczych PanDawer w poczet swoich członków.

Rok 2009 PanDawer zamyka 100% wzrostem sprzedaży w stosunku do roku poprzedniego. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i stałej trosce o najwyższą jakość usług zarząd firmy liczy na utrzymanie tempa wzrostu także w roku 2010. Na spełnienie tych prognoz wskazuje dobiegający końca I kwartał, w którym dynamika sprzedaży rosła zgodnie z oczekiwaniami.
 

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.