XVI Targi Wydawców Katolickich

XVI Targi Wydawców Katolickich
SZANOWNI WYDAWCY I WYSTAWCY!

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XVI Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 16 – 18 kwietnia 2010 r. Targi po raz pierwszy odbędą się w nowej siedzibie, w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, adres: Plac Zamkowy 4, 00–277 Warszawa. Arkady Kubickiego to nowe miejsce, znajdujące się w centrum Stolicy, w którym organizowanych jest coraz więcej ekspozycji targowych, wystawienniczych, kulturalnych. Mamy nadzieję, że będzie to dobre miejsce dla naszej wciąż rozwijającej się imprezy targowej. Stawiamy sobie za cel, by Targi odpowiadały oczekiwaniom środowiska, by były wydarzeniem barwnym, wielowątkowym i skupiającym uwagę szerokiej publiczności.
 
Sale spotkań autorskich będą w pobliżu Zamku Królewskiego, a mianowicie przy Archikatedrze św. Jana, przy kościele św. Anny, przy kościele Księży Jezuitów, Centralnej Bibliotece Rolniczej. Szczegóły dotyczące sal i spotkań zostaną przesłane w kolejnym komunikacie. Zakładamy, że formuła imprezy, z natury targowa, wzbogacona zostanie różnorodnymi wydarzeniami towarzyszącymi. Dlatego zachęcam Wystawców do przygotowania licznych spotkań promocyjnych jak i spotkań autorskich. Od tych spotkań w głównej mierze zależeć będzie jak XVI Targi Wydawców Katolickich będą postrzegane przez media, przez odwiedzających, a ostatecznie będą zachęcały tych ostatnich do odwiedzenia Arkad – Sali Targowej.

Zapraszam i zachęcam także Wydawców do zgłaszania swoich publikacji wydanych w roku 2009 do XII edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2010. Odpowiednie materiały zostały już wysłane do Państwa pocztą elektroniczną, a teraz zostają dołączone do pism dotyczących Targów. Wszelkie formularze zgłoszeniowe i informacje na temat Nagrody jak i Targów są na bieżąco zamieszczane na naszej stronie internetowej www.swk.pl

 
Po raz pierwszy w tym roku zostanie zorganizowane stoisko zbiorcze dla zainteresowanych Wystawców, na którym można będzie wykupić jedną czy więcej półek książkowych. Mam nadzieję, że tprzyczyni się także do większego zaprezentowania dorobku edytorskiego.Bardzo proszę o terminowe przesyłanie materiałów i zgłoszeń do 15 marca 2010 r. – decyduje datastempla pocztowego, a także o zapoznanie się z „Regulaminem i warunkami uczestnictwa” w Targach, w którym znalazło się kilka nowych artykułów, które pomogą nam w usprawnieniu przebiegu naszej imprezy wystawienniczej, oraz o zapoznanie z owymi przepisami osoby obsługujące stoiska targowe.
 
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Wydawców i Wystawców i już teraz oczekuję na wspólne spotkanie w kwietniu, podczas XVI Targach Wydawców Katolickich.
ks. Roman Szpakowski sdb
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
Poniżej zestaw dokumentów zgłoszeniowych:
 
Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.