Coraz większe, coraz lepsze targi Ateneum

Przegląd

Ogólnopolski dystrybutor gier, zabawek, artykułów papierniczych i książek organizuje w dniach 29–30 września w Krakowie Jesienne Targi Ateneum 2017.

Targi Ateneum to jeden z najistotniejszych branżowych eventów. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli poznać najnowsze hity oraz produkty na sezon Gwiazdka 2017 spośród oferty ponad 100 najważniejszych wydawców i producentów z branży gier, zabawek, artykułów papierniczych oraz książek. Dla firm, które zrobią największe zakupy, przewidziane są wartościowe nagrody. Oprócz aspektów biznesowych Ateneum zapewnia moc atrakcji w postaci wieczornego bankietu, turnieju o Puchar Ateneum oraz wielu innych niespodzianek. „Wirtualny Wydawca”, „Świat Zabawek”, „Papierniczy Świat” oraz „Rynek Zabawek” objęły patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Ateneum zdaniem ekspertów londyńskiej giełdy jest jednym z 30 polskich przedsiębiorstw, które mają realny wpływ na europejską gospodarkę. Firma w tym roku już po raz 7. zdobyła prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Ateneum ma obecnie w ofercie ponad 120 000 produktów z kategorii gier, zabawek, artykułów papierniczych i książek. Więcej informacji o firmie: www.ateneum.net.pl.

Tagi: Ateneum

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.