"Córka lichwiarza” niebawem w księgarniach

"Córka lichwiarza” niebawem w księgarniach
Przygoda w najlepszym wydaniu
„Córka lichwiarza” niebawem w księgarniach!

Dawny Amsterdam, miasto kupców, złodziei, spekulantów i szubrawców – tu fortuny powstają i upadają jednego dnia, a informacja bywa cenniejsza od złota. Jade van Helsen, niekochana córka potężnego lichwiarza, prawdziwego krezusa, zrobi wszystko, by udowodnić ojcu, ze jest kimś więcej, niż tylko pionkiem na szachownicy. Nie chce wyjść za mąż. Nie chce siedzieć cicho i potulnie godzić się na to, co jej przeznaczono. To oznacza jedno – kłopoty. W tym samym czasie spadkobierca rodu Windjammerów, Adam, trafia w ręce korsarzy…
 
Drugi tom „Sagi Rodu Windjammerów”, znakomitego, czerpiącego z najlepszych wzorców powieści przygodowej, cyklu dla młodzieży już za kilka dni trafi do księgarń. Książki V. A. Richardsona, półkrwi Australijczyka, pisarza i ilustratora, wyróżniają się spomiędzy tytułów dedykowanych młodemu czytelnikowi specyficznym klimatem, ogromem historycznych smaczków oraz szlachetną prostotą. Nie ma w nich czarodziejów, tajemnych mikstur czy magii – poza magią dobrej literatury. „Czarna perła” i „Córka lichwiarza” to znakomicie skonstruowane historie o przygodzie, walce, intrygach i wielkiej odwadze.
 
Na jesieni ukaże się trzeci tom cyklu – „Ulica noży”. Patronami medialnymi serii są: Zig Zap, Wirtualna Polska, Victor Gimnazjalista i portal Gildia.pl.
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.