Narty i snowboard w Europie

Narty i snowboard w Europie
„Narty i snowboard w Europie” to już trzeci przewodnik Pascala, który otrzymają prenumeratorzy Media i Marketing Polska. Tym razem do rąk czytelników trafi wiedza jak spędzić zimowy urlop w alpejskich krajach.

Poprzednie przewodniki doradzały jak atrakcyjnie zaplanować weekend w Polsce czy Skandynawii. (dodatek „Polska na weekend” i „Skandynawia na weekend”). Miniprzewodniki zostały przygotowane na podstawie cieszących się dużą popularnością przewodników Pascala. Tym razem skrócona wersja przewodnika „Europa na zimę” zostanie dodana do całego nakładu gazety.

 – Przewodnik wraz z gazetą trafi do 6000 największych firm w Polsce. Zależy nam na dotarciu do bardzo ważnej z naszego punktu widzenia grupy odbiorców. Wykształconych, dobrze zarabiających ludzi, którzy częściej niż inni podróżują. Z jednej strony, takim działaniem budujemy świadomość marki Pascal i popularyzujemy aktywną i świadomą turystykę, z drugiej pokazujemy jak ciekawym nośnikiem reklamowym może być przewodnik. – mówi Bogumił Gzik, dyrektor sprzedaży korporacyjnej w Wydawnictwie Pascal.

Wydawnictwo Pascal od lat rozwija możliwości wykorzystania posiadanych treści jako nośników reklamowych. Od lat przygotowuje produkty dla wielu firm także międzynarodowych. Wydawane przez Pascala przewodniki, miniprzewodniki, czy inne formy dobierane każdorazowo do oczekiwań klienta służą jako prezenty, zarówno w segmencie business to business, jak i business to consumer. Część firm decyduje się na umieszczenie swojego logo na przewodnikach, które trafiają do księgarń, zapewniając sobie miejsce w domowej bibliotece potencjalnego klienta. 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.