„Dom nad rozlewiskiem” w wersji audio

„Dom nad rozlewiskiem” w wersji audio
Od 30 listopada w dobrych księgarniach i salonach EMPIK można będzie nabyć „Dom nad rozlewiskiem” Małgorzaty Kalicińskiej w wersji mp3. Książkę czyta Marta Klubowicz.

Nie masz czasu czytać? To posłuchaj
 

W czasach, gdy wszystko idzie Wam ciężko, „pod górkę”, kiedy czujecie się niedokołysani, zmęczeni i nostalgiczni – zajrzyjcie nad Rozlewisko. Poczujcie zapach herbaty z cytryną parzonej dla Was przez Gosię, może dostaniecie miskę rosołu i klucz do morelowego pokoju, w którym odpoczniecie… Opowiecie Waszą historię, albo posłuchacie o tym, co się dzieje nad Rozlewiskiem.

Pani Małgorzato,
Bardzo Pani dziękuję za tę książkę, która jest niezwykła przez swoją zwyczajność. Pachnie zapachami ziemi, potwierdza wartość życia samego w sobie i takie wartości jak miłość do ludzi, przyjaźń, tolerancja, otwartość na świat, bezpruderyjność…
Jestem pewna, że jest Pani dokładnie taka, jak Pani pisze, ale chciałabym się tak do końca upewnić, więc: czy zaprosi mnie Pani kiedyś na pierogi?

Marta Klubowicz

Audiobook składający się z 2 płyt wydał Auditus Sp. z o.o. Komplet kosztuje 46 zł 90 gr. Dystrybucją zajmie się Zysk i S-ka Wydawnictwo.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.