Doskonałe repetytorium leksykalne – Włoski Niezbędne Zwroty i wyrażenia

Doskonałe repetytorium leksykalne – Włoski Niezbędne Zwroty i wyrażenia
Doskonałe repetytorium leksykalne – Włoski Niezbędne Zwroty i wyrażenia – wydawnictwa Edgard

 

 
 
Wydawnictwo Edgard prezentuje kolejne repetytorium leksykalne, adresowane do początkujących i średnio zaawansowanych – Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia.

Audio Kurs Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia (2 x Audio CD) uczy 520 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs jest unikalnym zestawieniem zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy, kto poważnie traktuje naukę włoskiego powinien je znać, aby płynnie i swobodnie mówić. Kurs Niezbędne zwroty i wyrażenia stanowi doskonałe repetytorium leksykalne dla wszystkich zgłębiających tajniki tego języka, a zwłaszcza dla osób przygotowujących się do wyjazdu do Włoch na studia, do pracy oraz w celach turystycznych.

Audio Kurs obejmuje 32 najważniejsze zagadnienia (143 minuty nagrań), m.in. zawieranie znajomości, zmysły i uczucia, wyrażanie opinii, charakter i osobowość, na zakupach, w restauracji.

Dodatkowo w książce (64 strony) zamieszczono pełen zapis nagrań oraz tłumaczenia wszystkich słówek, zdań i dialogów.

cena 29,90
więcej informacji www.jezykiobce.pl

Dystrybucję tego kursu, a także pozostałych z serii Audio Kurs prowadzą: Dictum, FK Olesiejuk, Wkra, Azymut, Matras, Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka, Szawal, Polanglo.

W serii Audio Kurs ukazały się:
Kursy podstawowe – do nauki 12 języków, m.in. Niemiecki, Włoski, Chiński, Czeski, Szwedzki, Niderlandzki.
Kursy do pracy i przed wyjazdem: Angielski Praca za granicą, Angielski w pracy – Office English, seria Na wakacje: Angielski, Hiszpański, Włoski, Francuski;
Kursy dla średnio zaawansowanych: At Work, Travel, Business English, Adventure;
Kursy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Idiomy, Phrasal Verbs 1 i 2, seria World Today I-III, Niemiecki W pracy, W podróży.

 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.