Kapitan Nauka poleca nowość w bestsellerowej serii: Memory na 3 sposoby Świat baśni

Przegląd

Wciągająca gra edukacyjna memory w trzech wariantach o różnym poziomie trudności – ćwiczy pamięć, spostrzegawczość i refleks, a do tego gwarantuje świetną zabawę!

Memory na trzy sposoby Świat baśni to wyjątkowa odsłona klasycznej gry memory. Skrywa nie jedną, ale trzy różne gry o różnym stopniu trudności dostosowane do potrzeb i predyspozycji dzieci w różnym wieku. Dzięki temu gra wciągnie całą rodzinę, a do tego nie tylko zapewnia miło spędzony czas w gronie najbliższych, lecz także wspiera rozwój umysłowy najmłodszych.

W najprostszy wariant, Pamięć, mogą grać już dwulatki. W tej wersji gry zadaniem graczy jest zapamiętanie położenia obrazków i odkrycie dwóch takich samych. Wariant dla czterolatków, Spostrzegawczość, komplikuje to zadanie: uczestnicy nie tylko muszą znaleźć pary, lecz także wskazać, czym różnią się pozornie takie same ilustracje. W najtrudniejszym wariancie, przewidzianym dla przedszkolaków, gracze ćwiczą Refleks, ponieważ po odsłonięciu pary obrazków zadaniem wszystkich jest jak najszybsze wskazanie różnic.

Piękne ilustracje Marty Szudygi zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych, a także zainspirują do opowieści o baśniowych bohaterach, a kto wie, może czasem skłonią do refleksji o naszych przyzwyczajeniach. Bo czy wiedźma może być sympatyczna i czy księżniczki noszą okulary? W magicznym świecie nic nie jest takie, jak się wydaje, a niezwykłe ilustracje skrywają zaskakujące tajemnice.

W serii także:
Memory na 3 sposoby Co robimy?
Memory na 3 sposoby Zwierzyniec
Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe

Cena: 29,90 zł
EAN: 9788377886144
Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl
Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka
Kapitan jest także na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.