"Kartomancja" od 21 marca w księgarniach

"Kartomancja" od 21 marca w księgarniach
Już w srode, 21 marca, pojawi się w księgarniach całej Polski „Kartomancja” Michaela A. Stokpole’a – drugi tom intrygującego cyklu fantasy „Epoka Wielkich Odkryć”.
 

  

Zagrożone najazdem księstwo Nalenyru może ocalić tylko cud – interwencja mitycznych mistrzów miecza i włóczni, śpiących podobno na Pustkowiach, gdzie szaleje dzika magia. Porwany do wrogiego kraju kartograf Keles Anturasi kuszony jest bogactwem i wpływami. Jego brat Jorim odkrył za oceanem dziwne królestwo, gdzie został uznany za boga, a ich siostra Nirati z szalonym dziadkiem i czarownikiem, który wrócił zza grobu, szukając zemsty, żyje w krainie zawieszonej między życiem i śmiercią.

Pustoszące ziemię wojny są odbiciem konfliktu w niebiosach. Ludzie muszą stawić czoło temu, czego obawiają się sami bogowie. Jak wielu przeżyje, skoro to, co widzą, rzadko jest tym, czym się wydaje?

„Michael A. Stackpole nie potrafi napisać książki, która nie byłaby oryginalna i inteligentna”

– Stephen R. Donaldson, autor „Kronik Thomasa Covenanta Niedowiarka”
 
W księgarniach pierwszy tom cyklu Tajna mapa.
 
Michael A. Stackpole, wielokrotnie nagradzany pisarz SF i fantasy, w Polsce znany jest m.in. dzięki takim książkom jak Eskadra Łotrów i Wojna o Smoczą Koronę.
 
Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.