Philip Wilson z FKJ Olesiejuk

Philip Wilson z FKJ Olesiejuk
Wydawnictwo Philip Wilson na wyłączność w Firmie Księgarskiej Jacek Olesiejuk Sp z o.o
Wydawnictwo Philip Wilson dołączyło do grupy wydawnictw, których jedynym dystrybutorem jest Firma Księgarska Jacek Olesiejuk Sp. z o.o.  Jest to już dziewiętnaste wydawnictwo, które powierzyło swoje książki FKJO.
Philip Wilson działa na rynku wydawniczym od 1992 roku,  wydaje beletrystykę, słowniki, książki do nauki języków obcych, poradniki, książki dla dzieci i młodzieży. Do jego najbardziej znanych tytułów należą: „Słownik angielsko-polski polsko-angielski” Jana Stanisławskiego, „Dyplomacja” Henry’ego Kissingera, „Pierścień. Spadek po ostatnim templariuszu”  Jorge Molista. „Grimpow. Sekret ośmiu mędrców” Rafaela Abalosa, „Córka Boga” Lewisa Perdue.  W ofercie na 2007 rok warto zwrócić uwagę na takie pozycje jak: „Historia nie Magdaleny”, „Magiczne miasto”, „Szkoła piękności w Kabulu”, „Oko jadeitu”, „Zabójca idealny”.
W gronie wydawnictw, których wyłącznym dystrybutorem jest FKJO, znajdują się również: Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz, A.M.F. Plus Group, Alpress, Baobab, Drzewo Babel, Eden, Fabryka Słów, Filo – wydawca książki kucharskiej Nigelli Lawson, FK JiK Olesiejuk – Inwestycje, Insignis – zdobywca Asa Empiku za 2006 rok za książkę „Świat według Clarksona”, Instytut Wydawniczy Latarnik, MAG, Powergraf, Red Horse, Sonia Draga, Nowa Proza.
Coroczny wzrost grupy wydawnictw, na które wyłączną dystrybucję ma FKJO, jest dowodem na dywersyfikację i rozwój rynku wydawniczego oraz zaufanie, jakim darzą wydawcy braci Jacka i Krzysztofa Olesiejuków.
 
Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.