Wydawnicwto Klucze w dystrybucji Platona

Wydawnicwto Klucze w dystrybucji Platona
Od listopada Platon Dystrybucja Książek został wyłącznym dystrybutorem książek nowopowstałego Wydawnictwa Klucze
 
 
 
Wydawnictwo Klucze powstało w tym roku. Współpracuje m.in. z Patrycją Woy- Wojciechowską, Arturem Gołębiewskim (II reżyser „Samotności w sieci”), Ewą Marcinkowską-Schmidt (autorką książek dla dzieci). Planuje wydawać 5-6 książek rocznie, w planach na rok przyszły są m.in.: książki dziecięce, literatura kobieca oraz oryginalne poradniki.
 
Pierwszą publikacją Wydawnictwa jest książka W skalnym królestwie Ewy Marcinkowskiej-Schmidt, autorki książek takich jak:

 „W kącie ogrodu” oraz „Dzieci czarownicy” opublikowane w 2003 r.,  w 2005 „Zaczarowaną wędrówkę”, w 2006 „Pazurem Spisane”, Autorka pracuje obecnie nad scenariuszem filmu (na podstawie „Zaczarowanej wędrówki”), który nakręci wytwórnia niemiecka. 

 

Wydawnictwo: Klucze
ISBN: 83-92468-00-7
EAN: 9788392468004
Oprawa: twarda

Ilość Stron: 56
Rok wydania: 2006
Cena detaliczna: 21,00 zł netto

 
Pewnego letniego poranka Helenka i jej młodszy braciszek Marcinek wyruszają wraz z rodzicami na górską wycieczkę. Podczas zabawy dzieci przypadkiem odkrywają tajemniczy otwór w skale. Grota okazuje się sekretnym przejściem do zapomnianej Krainy Wyobraźni. Gdy dzieci lądują na miękkim, szmaragdowym dywanie trawy w nieznanym miejscu, rozpoczyna się ich fascynująca wyprawa.
 
Wszystkich młodych Czytelników zapraszamy do wspólnej przygody na kartach „Skalnego Królestwa”. Wyruszymy do Magicznego Dzbana, popłyniemy do królestwa Wodnika czy odwiedzimy Fabrykę Słodyczy. Przeprawimy się przez Krainę Milczenia, w której „najmniejszy szmer nie może zakłócić ciszy”. Wybierzemy się także na czarodziejski koncert i aromatyczną herbatę u Starościny i Starosty, podczas której do stołu podadzą Franciszek i Franciszka, czyli para bardzo sympatycznych… słoni. W bajkowej krainie naszymi przewodnikami (może też przyjaciółmi!) będą Skalny Ludek i piękna wróżka Eliza.
 
Powyższa publikacja promowana będzie w najbliższym czasie w mediach: prasie branżowej, telewizji (programy dziecięce), w wybranych punktach sprzedaży (m.in. sieć EMPiK).

 

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.