"Czarująca i niebezpieczny" Davida Schicklera

"Czarująca i niebezpieczny" Davida Schicklera
Właśnie trafiła do księgarń, nakładem Domu Wydawniczego Rebis, nowa powieść Davida Schicklera „Czarująca i niebezpieczny”, wydana w serii z Salamandrą.
 
 
„Czarująca i niebezpieczny” to druga powieść Davida Schicklera. W 2003 roku nakładem DW REBIS ukazały się jego Pocałunki na Manhattanie, które cieszyły się dużą popularnością wśród czytelników. Książkę tą rekomendował Jonathan Carroll.
Po tragicznych przejściach piękna Grace postanawia unikać mężczyzn do czasu, aż spotka tego jedynego, który jest jej przeznaczony. Kiedy po wielu latach do miasteczka przyjeżdża Henry Dante, Grace od razu rozumie, że to właśnie na niego czekała. Ale Henry nie jest zwykłym, przeciętnym mężczyzną. Ma przy sobie skradzioną kolekcję brylantów, a w ślad za nim podążają gangsterzy gotowi na wszystko, by ją odzyskać. Grace i Henry, opętani namiętnością, ruszają razem w dalszą drogę…
Czarująca i niebezpieczny jest niezwykłą, poruszającą powieścią o miłości, która potrafi wszystko zmienić, nawet to, co wydaje się z gruntu złe.
 
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.