Sezon luster

Przegląd

To ważna, niezwykle przejmująca i pięknie opowiedziana książka zabierająca głos w imieniu osób, które jeszcze nie znalazły w sobie siły, żeby mówić o swoich doświadczeniach. Sezon luster już w sprzedaży!

 

Ciela miała kiedyś magiczny dar. Wiedziała, jaki wypiek przypadnie do gustu klientom piekarni, w której pracowała, zanim jeszcze złożyli zamówienie. Cały jej świat rozpadł się w momencie napaści seksualnej. Dziewczynę prześladują wspomnienia tamtej nocy. Nie może też przestać myśleć o chłopaku, który był na tej samej imprezie i przeżył to samo, co ona.

Dziewczyna wie, co dokładnie się wtedy wydarzyło. On niczego nie pamięta.
Jednak kiedy Lock pojawia się w jej szkole, Ciela postanawia mu pomóc, a między nimi rodzi się delikatna relacja. Wspólne rozmowy przynoszą im ukojenie. Razem znajdują siłę, by przeciwstawić się tym, którzy wydarzenia tamtej nocy uważali za żart i dobrą zabawę.

Ta książka porusza temat przemocy seksualnej oraz traumy. Jeżeli jest to coś, co spotkało Ciebie lub kogoś w Twoim otoczeniu proszę, nie trać nadziei i wiedz, że otrzymasz pomoc. Trigger warnings: napaść seksualna, trauma, queerfobia

Książkę można zamówić >>TUTAJ

Wydawnictwo Young

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Young