Kwietniowe poradniki Rebis-u

Kwietniowe poradniki Rebis-u
SPOSÓB NA ŻYCIE 80 Z 20, Richard Koch, przeł. Tomasz Piwowarczyk, ISBN 83-7301-601-5, seria Poradniki psychologiczne
 
 
Współczesny świat sądzi, że „więcej znaczy lepiej“ – że aby osiągnąć sukces, trzeba ciężej pracować i godzić się na kolejne kompromisy. Koch przeciwstawia temu zasadę „mniej znaczy lepiej”. Według niego robimy postępy, rezygnując ze zbędnych rzeczy, a skupiając  się na sednie spraw. I relaksując się, bo radość z pracy i sukces – tak w życiu zawodowym, jak i osobistym – są ze sobą nierozerwalnie związane.
Autor uczy, jak dobrze żyć, dobrze zarabiając… a wszystko mniejszym wysiłkiem.
W serii polecamy też min. Twój umysł stać na więcej.
 
WYSTARCZAJĄCO DOBRZY RODZICE, Bruno Bettelheim, przeł. Dorota Kubicka, Maria Gawlik, ISBN 83-7301-527-2, seria Poradniki dla całej rodziny
 
 
To, jak wychowujemy dziecko, ma decydujący wpływ na jego rozwój i przyszłe życie. Bruno Bettelheim próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak w dzisiejszym pełnym sprzeczności świecie wychować dziecko, aby stało się ono wartościowym i szczęśliwym człowiekiem. Osią tej niezwykle potrzebnej i mądrej książki jest przekonanie autora, że rodzice nie powinni tworzyć z dziecka osoby, jaką chcieliby widzieć, lecz powinni dokładać wszelkich starań, by wyrosło ono na kogoś, kim samo chce być. To właśnie jest klucz do dobrego rodzicielstwa.
 
DIETA SOUTH BEACH. Książka kucharska, Arthur Agatston, przeł. Bożena Jóźwiak, ISBN 83-7301-651-1
 
 
Pyszne jedzenie, które jest zarazem korzystne dla zdrowia – to podstawowa zasada diety South Beach i przyczyna, dla której miliony ludzi uczyniły z niej swój sposób na życie.
Dieta South Beach. Książka kucharska dostarczy ci mnóstwa pomysłów na potrawy proste w przygotowaniu, a jednocześnie wykwintne. Oprócz ponad 200 przepisów na dania zgodne  z dietą w książce zamieszczono również 25 zupełnie nowych przepisów, których autorami są szefowie kuchni najlepszych restauracji w Miami. Niewątpliwie ta bogato ilustrowana pozycja jest nieodzowna w każdym domu – pomoże smacznie gotować, zdrowo jeść i chudnąć.
W sprzedaży też Dieta South Beach oraz Dieta South Beach. Dobre węglowodany, dobre tłuszcze. Przewodnik.
 
JESTEŚ TYM, CO JESZ, Gillian McKeith, przeł. Bożena Jóźwiak, ISBN83-7301-646-5
 
 
Któż z nas nie chciałby być zdrowszy i szczęśliwszy, a przy tym mieć prawidłową wagę? Wszystko to – oraz więcej energii, lepszy seks i większe zdolności umysłowe – obiecuje Gillian McKeith przestrzegającym jej zaleceń. Autorka pokazuje, jak sposób odżywiania wpływa na działanie organizmu, jak się wyzbyć złych nawyków, jak zapobiegać problemom zdrowotnym związanym z odżywianiem i jaka żywność pomaga odtruwać organizm. Proste   i skuteczne rady Gillian McKeith sprawią, że już wkrótce będziesz się czuć i wyglądać świetnie.
Półtora miliona egzemplarzy sprzedanych w samej tylko Wielkiej Brytanii.
 
Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.