"Rozwody i rozstania" – nowość Wydawnictwa Edgard

"Rozwody i rozstania" – nowość Wydawnictwa Edgard
Bruce Fisher, Robert Alberti
ROZWODY I ROZSTANIA
Sprawdzony program odbudowy życia

Poradnik polecają:   

BESTSELLER! Milion egzemplarzy sprzedanych na świecie!
Poradnik przeznaczony jest dla osób, które muszą się zmierzyć ze skutkami rozstania, w tym dla osób rozwiedzionych, porzuconych lub pragnących zakończyć trudny związek, a także dla tych, którzy nie umieją poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby. Autor prezentuje skuteczny 19-etapowy system pozwalający na stopniowe przystosowanie się do nowego życia po rozwodzie lub stracie ukochanej osoby. Proces ten został zilustrowany przez system cegiełek odbudowy psychicznej – od zaprzeczenia, lęku i adaptacji po samodzielność, poczucie celu i w końcu wolność. 

Dzięki książce dowiesz się, jak radzić sobie z gniewem i złością, jak pozbyć się lęku przed niepewną przyszłością bez partnera oraz co zrobić, kiedy doskwiera samotność. To wyjątkowy poradnik, który zachwycił już miliony osób na całym świecie, pomógł im uporać się z trudami rozstania i sprawił, że rozpoczęli nowe, pełne radości życie. Okazał się nieocenioną pomocą dla osób, które przechodziły przez rozwód i tak jak im, również Tobie może pomóc poradzić sobie z kryzysem i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Dzięki radom autorów znajdziesz silne praktyczne wsparcie i inspirację do rozwoju, aby stać się taką osobą, którą chciałbyś być i z którą chcieliby być inni!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
–    krok po kroku pokazuje, jak dojść do siebie po rozstaniu i uporać się z bólem spowodowanym utratą bliskiej osoby
–    oferuje sprawdzone narzędzia niezbędne do odnalezienia się w trudnej sytuacji
–    uczy, jak pomóc dziecku i wspierać je po odejściu jednego z rodziców
–    uświadamia, że po rozstaniu również można nawiązać udane relacje oraz rozpocząć szczęśliwe życie w nowym związku
–    pomaga poradzić sobie z samotnością i stawić czoło z pozoru przytłaczającej codzienności

O autorach:
Dr Bruce Fisher – terapeuta, nauczyciel, założyciel i dyrektor Family Relations Learning Centre w Boulder w USA. Ponad 25 lat temu opracował i rozwinął system odbudowy psychicznej pomagający osobom po rozwodzie powrócić do normalnego życia. Członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Terapii Małżeńskiej i Rodzinnej.

Dr Robert E. Alberti
– psycholog, terapeuta małżeński i rodzinny oraz autor i współautor wielu książek z dzieciny psychologii. Członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Terapii Małżeńskiej i Rodzinnej.

ISBN: 978-83-7788-172-9
cena: 35,90 zł
ilość stron: 272
Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno
to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.