Nowości wydawnictwa Harlequin

Nowości wydawnictwa Harlequin

Lynn Messina 
Moda i sukces 

Życie codzienne w redakcji czasopisma „Styl i Blask” pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza że szefowa to wredna małpa. Vig Morgan po latach terminowania u niej wyrwała się nareszcie z  sekretariatu, trafiając do grona żywiołowych i nieprzewidywalnych  redaktorek. Bardzo się od nich różni, bo nie akceptuje profilu czasopisma  epatującego natrętnym kultem vipów i gwiazd. Przede wszystkim mało ją obchodzi, jakie kreacje miały na sobie słynne gwiazdki podczas bankietów  wydawanych przez topowych kreatorów mody, i to jak mieszkają. Nie ulega wątpliwości, że Vig jest inteligentna i dowcipna, a także ambitna  jak większość wykształconych i słabo opłacanych szeregowych redaktorek, lecz  z pewnością nie zniżyłaby się do tego, żeby knuć w celu pozbycia się znienawidzonej szefowej. A może jednak?  Przyjrzyj się skomplikowanej sieci kobiecych intryg, podchodów, plotek  i flirtów w światku mody. Kilka osób zjednoczyło się, żeby strącić z tronu królową. Następstwa tej akcji są nieoczekiwane, lecz mają swój urok… 
cena:19,90 

Lauren Baratz-Logsted 
Tarot i miłość czyli szaleństwo różowej kreski 

Jane Taylor, redaktorka w znanym wydawnictwie, czuje, że powinna coś zmienić  w swoim życiu. Z radością przyjmuje więc pierwsze symptomy ciąży i wszystkim  rozgłasza nowinę. Co prawda jej obecny chłopak nie przejawia entuzjazmu z  tego powodu, ale Jane jest zachwycona reakcjami otoczenia – swojej rodziny i  koleżanek w pracy. Wszystko zaczyna się teraz kręcić wokół niej, co bardzo  jej się podoba. Po pewnym czasie stwierdza z rozczarowaniem, że jednak w ciąży nie jest,  ale – co dziwniejsze – nie może zdobyć się na to, by powiedzieć prawdę  innym. Brnie coraz dalej w karkołomnej mistyfikacji. W końcu jej chłopak  odkrywa kłamstwo i natychmiast ją porzuca. Jednak Jane się tym nie zraża.  Postanawia kontynuować tę grę i wszystko opisać w książce. Jakby  nie dość było komplikacji, poznaje mężczyznę swoich marzeń i musi wybierać  pomiędzy nim a „dzieckiem”.  Jak się skończy dziewięć miesięcy tego szaleństwa?  
Lauren Baratz-Logsted była sprzedawczynią pączków,  księgarzem, bibliotekarką, redaktorą i pisarką. W przeciwieństwie do swojej bohaterki, nie udawała  ciąży. Mieszka z mężem i córką w stanie Connecticut. 
 cena:19,90

 Kelly Harte 
Jeden fałszywy krok 

 Kto powiedział, że rozstanie to koniec?  Tak naprawdę Joanna nie ma pojęcia, jak do tego doszło. Jeszcze przed chwilą  żyła sobie szczęśliwie z Danem i nagle – szast, prast! – spakowała manatki i  wyprowadziła się od niego na dobre. A teraz się dziwi, bo Dan nie szuka jej  po całym mieście. Mógłby chociaż przeżywać boleśnie jej odejście. Albo  doznać szoku seksualnego. A on, jak donoszą życzliwi, romansuje z kochliwą  sąsiadką.  Gdyby tak na chwilę stać się kimś innym! Tymczasem nie dość, że Jo musi  pogodzić się z tym, że jest dziewczyną samotną, to jeszcze niespodziewanie  traci pracę z powodu zawirowań na rynku komputerowym. Jakby tego było mało, zaczyna dzielić mieszkanie z tatą, który nie mógł dłużej wytrzymać z jej  nieznośną matką. Na szczęście cuda techniki mogą coś niecoś pomóc. Korzystając z anonimowości, którą zapewnia poczta internetowa, Jo wymyśla sobie nową  osobowość i nawiązuje wirtualną znajomość z Danem. Wie, że wchodzi na  grząski grunt, ale kto by się tym przejmował, zwłaszcza gdy jej życiowa  sytuacja staje się coraz bardziej zagmatwana. Niegodziwe intrygi dawnej sąsiadki i znajomość z diablo przystojnym włoskim kelnerem doprowadzają do komicznego spiętrzenia wypadków. Całe szczęście, że Joanna ma poczucie humoru i stara się zachować dystans do  rzeczywistości!
 cena:19,90 

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.