50 tysięcy wydanych egzemplarzy – wiadomości kanonowe

50 tysięcy wydanych egzemplarzy – wiadomości kanonowe

WIADOMOŚCI KANONOWE

4 grudnia 2003

Już 50 tysięcy egzemplarzy

W środę, 03.12 br. odbyło się w Bibliotece Narodowej kolejne spotkanie w ramach „Salonu Pisarzy”. Tym razem gośćmi były dwie „kanonowe” autorki – Katarzyna Kotowska („Jeż”) i Ewa Nowacka („Małgosia kontra Małgosia”). Na spotkanie przybyły dzieci i młodzież ze stołecznych szkół. Nagrodami w zorganizowanym dla nich konkursie na najlepsze pytania do pisarek były nasze wspaniałe kalendarze, wydane przez International Paper Kwidzyn. Każdy gość mógł przy wejściu otrzymać „kanonowy” zeszyt, także ufundowany przez naszego sponsora.

***

Dyrektor Biura Organizacyjnego Porozumienia Wydawców – Piotr Dobrołęcki, zaprezentował zebranym czternaście książek, które do tej pory ukazały się w serii, a także poinformował, iż została przekroczona magiczna liczba 50 tysięcy egzemplarzy wszystkich wydanych do tej pory tytułów.

***

29 listopada br. Piotr Dobrołęcki został zaproszony do drugiego programu TVP, by opowiedzieć o „Kanonie Książek dla Dzieci i Młodzieży”. W rozmowie z redaktor Jolantą Fajkowską zaprezentował dotychczas opublikowane tytuły i opowiedział o planach na przyszłość.

***

Niezmiennie zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej www.kanondladzieci.pl, na której sprawdzić można, jakie książki już się ukazały, a także przeczytać relacje z imprez, w których braliśmy udział.

Ewa Świerżewska

Dział promocji

„Kanon Książek dla Dzieci i Młodzieży”

(22) 828-36-25/26

0 604 59 28 17

e.swierzewska@kanon.pl

 

 

Kategorie: Instytucje

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.