Dobry projekt – czyli jaki? Poradnik dla wnioskodawców programu Kreatywna Europa

Dobry projekt – czyli jaki? Poradnik dla wnioskodawców programu Kreatywna Europa

Przegląd

Z myślą o wnioskodawcach komponentu Kultura programu Kreatywna Europa Creative Europe Desk Polska opracowuje serię broszur, które będą rozwijać zagadnienia istotne na etapie planowania i realizacji projektów międzynarodowych.

To poradniki, które mają uporządkować, ale też zwiększyć wiedzę z zakresu m.in. analizy potrzeb, partnerstwa międzynarodowego czy ewaluacji projektów. Powstały one we współpracy z ekspertami, którzy od lat zajmują się tematyką współpracy międzynarodowej i dzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dwiema pierwszymi publikacjami :

Dobry projekt – czyli jaki | partnerstwo w projektach międzynarodowych – broszura przybliża kwestie zasad partnerstwa, poszukiwania partnerów międzynarodowych, włączania ich na każdym etapie projektu, różnic i konfliktów na tle kulturowym oraz podstawowych zasad umowy partnerskiej;

Dobry projekt – czyli jaki | analiza potrzeb – broszura została stworzona z myślą o wnioskodawcach, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę nt. analizy potrzeb w kontekście tworzenia aplikacji o dofinansowanie w Programie Kreatywna Europa. Także dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć, co jest podstawą metodologii projektów i jakie są najczęściej popełniane błędy w tym zakresie.

 

 

 

źródło Kreatywna Europa

Kategorie: Instytucje