Colleen Hoover powraca ze swoją debiutancką powieścią “Slammed”

Przegląd

 

Colleen Hoover

„Slammed”

Premiera: 10 sierpnia 2022 r.

Wydawnictwo W.A.B.

Debiutancka powieść królowej TikToka w nowej, pięknej odsłonie!

Książka wyjątkowa, niepodobna do niczego innego.
„New York Times”

 

Colleen Hoover podbiła serca czytelniczek i czytelników na całym świecie swoimi wzruszającymi powieściami o miłości. Sięgnij po jej pierwszą książkę i poznaj historię od której wszystko się zaczęło.

Slammed to ciepła i wzruszająca historia miłosna dwojga młodych ludzi, którzy niosą za sobą bagaż doświadczeń, a przed nimi jeszcze wiele wyzwań.

Layken ma 18 lat, niedawno straciła ojca. Wraz z mamą i młodszym bratem opuszcza rodzinny Teksas i przeprowadza się do Michigan. Tak duża zmiana nie jest jej na rękę, ale dziewczyna stara się być wsparciem dla rodziny.
W dniu przyjazdu do nowego domu poznaje przystojnego sąsiada Willa. Już od pierwszej chwili między tymi dwojgiem iskrzy.
Po idealnej pierwszej randce okazuje się jednak, że zakochanie przyszło w nieodpowiednim momencie, a Will i Layken będą musieli zmierzyć się z nieoczekiwanymi przeciwnościami losu.

Romantyczna, pełna emocji powieść Colleen Hoover w niezapomniany sposób oddaje magię pierwszej miłości i rodzenia się niezwykłej więzi.

Slammed to pierwsza część trylogii pod tym samym tytułem. Kolejne tomy w nowych odsłonach już wkrótce.

 

Poruszająca, łamiąca serce i pełna pasji opowieść o miłości, stracie, zamęcie i wielu innych rzeczach. To był emocjonalny rollercoaster, który oszalał!!!
Tough Critic Book Reviews, Goodreads

 

Colleen Hoover jest autorką kilkunastu bestsellerowych powieści z listy „New York Timesa”.Mieszka w Teksasie wraz z mężem i trzema synami. Uwielbia muzykę, filmyi dietetyczną colę.

 

“Slammed”
Colleen Hoover

Premiera 10 sierpnia 2022 r.

Kategorie: Literatura
Tagi: WAB