Zaczytany początek wakacji na poznańskiej Cytadeli!

Zaczytany początek wakacji na poznańskiej Cytadeli!

Przegląd

24 czerwca w poznańskim Parku Cytadela, Wydawnictwo Media Rodzina wspólnie z Restauracją Umberto zadba, aby  wymarzona przez uczniów wakacyjna przerwa od nauki została wypełniona odpoczynkiem, relaksem, dobrymi książkami, a także pysznym jedzeniem i orzeźwiającymi napojami. Zaczytany początek wakacji  –  od godziny 10:00 do 15:00. W tym czasie na uczestników będzie czekać mnóstwa atrakcji: kiermasz książek (ze specjalnym jubileuszowym rabatem -30%), czytelnicze konkursy na żywo, strefa relaksu, książki w ciemno – akcja pomocy osobom w potrzebie – 100% zysków otrzymanych ze sprzedaży “Książek w ciemno” zostanie przeznaczonych na stowarzyszenie Zupa na Głównym. Jest to akcja społeczna, mająca na celu pomoc osobom w kryzysie bezdomności oraz potrzebującym zagrożonym kryzysem.

Organizatorzy wydarzenia zastrzegają sobie prawo do odwołania imprezy „Zaczytany początek wakacji” w przypadku niesprzyjającej pogody. 

Wydawnictwo Media Rodzina zaprasza rodziców z dziećmi, uczniów szkół podstawowych i szkół średnich, a także wszystkich miłośników książek – niezależnie od wieku!

 

Kategorie: Unassigned