. “Słowo gangstera” Katarzyny Mak. Finałowy tom historii Eleny i Marcella

Przegląd

 

“Słowo gangstera”

Katarzyna Mak

Wydawnictwo Lipstick Books

Premiera 26 stycznia 2022

„Słowo gangstera” Katarzyny Mak to finałowy tom miłosnych perypetii Eleny i Marcella. Co zrobią kochankowie po przejściach, kiedy spotkają się po latach rozłąki? Czy zdołają sobie wzajemnie wybaczyć wyrządzone krzywdy? A nawet jeśli, to czy z wielkiej miłości, z której kiedyś buchały płomienie, nie zostały już tylko zgliszcza, garstka popiołu?

Emocjonująca kontynuacja historii Eleny i Marcello, która przyprawia nie tylko o szybsze bicie serca, ale serwuje również zakończenie, które lubię najbardziej. Gorąco polecam.
Anna Wolf

Finał tej historii wywarł na mnie ogromne wrażenie! Cieszę się, że w końcu mogłam poznać dalsze losy bohaterów i sprawdzić, jak skończyła się ich przygoda. To, co przeczytałam, zdecydowanie mi się spodobało! Świetna książka, trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony. Gorąco polecam!
Kinga Litkowiec

Katarzyna Mak na nowo przenosi nas do burzliwej historii Eleny i Marcello, w której nie ma czasu na nudę. Słowo gangstera to powieść naszpikowana emocjami, pełnymi pokus wydarzeniami, tajemniczymi intrygami, a także wieloma zwrotami akcji. Podczas lektury czasem siedziałam z otwartą buzią, nie wierząc w to, co się w niej dzieje. Jeśli lubisz w książkach emocje, akcję i sceny namiętności, to ta pozycja jest dla Ciebie!
K.A. Figaro

Namiętność, intrygi i tajemnice. Miłość, która zadaje ból, cierpienie i nadzieja, że kiedyś wszystko się poukłada i w końcu przyjdzie szczęście… Czy przyjdzie? Przeczytajcie Słowo gangstera, dowiedzcie się sami.
Alexa Lavenda

Fragment:

Widok, jaki zobaczyłam w lustrze sprawił, że w moich oczach znów zaiskrzyły łzy. Miałam potargane po seksie włosy, nabrzmiałe od pocałunków usta i czerwone od płaczu oczy i nos. Piękne zestawienie, nie ma co. Wyglądałam żałośnie, a czułam się jeszcze gorzej, fatalnie. Odskoczyłam od lustra jak oparzona.
„Po co to sobie robię?” –– pytałam się w myślach, będąc na siebie coraz bardziej zła, a jednocześnie czując bezsilność, z którą nie umiałam sobie poradzić. –– „Przecież Marcello nie zasługuje na żadną z moich łez!”.

 

Katarzyna Mak – pisarka szeroko pojętej literatury dla kobiet. Pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, a od przeszło ćwierć wieku zamieszkuje małą podgorzowską wieś, gdzie wraz z mężem Grzegorzem prowadzi niewielkie gospodarstwo. Kobieta, jakich wiele: żona, matka, babcia. Z zamiłowania autorka gorących romansów i zmysłowych erotyków. Niepoprawna romantyczka. Miłośniczka starych zamczysk i wiekowych domów z duszą. Debiutowała w 2017 roku powieścią Dwadzieścia minut do szczęścia, a następnie szturmem podbiła serca czytelniczek między innymi bestsellerową serią Dotyk anioła i Sen o aniele. Podobnie jak kolejną serią o namiętnym, skomplikowanym związku Eleny i Marcella, którą właśnie kończy Słowo gangstera.

Kategorie: Literatura