Nowość wydawnictwa LIRA: “Wieloświat” Anny Sokalskiej

Przegląd

Dzisiaj swoją premierę ma książka mistrzowsko łącząca w sobie miejską fantastykę z wątkami science fiction, „Wieloświat” Anny Sokalskiej, wydana nakładem wydawnictwa Lira.
Nadchodzi Nowy Świat! Dla jednych będzie rajem, dla innych – piekłem. Na całą wieczność…

Zamknięta w sobie studentka, szaman romskiego pochodzenia, zdolna gimnastyczka, pozbawiony powołania katolicki ksiądz i kobieta bez wspomnień – to od nich, rozdartych między krwawym bożkiem a beznamiętnym aniołem, będzie zależała przyszłość Wieloświata. Każdy zaś wybór okupiony będzie ofiarą i próbą silnej woli.

Era rozwiniętych technologii i prób ratowania środowiska naturalnego wkroczyła w nową fazę. Uciekające ze swojej części Zaświatów demony robią wszystko, aby wytrącony z równowagi Wieloświat zawalił się, ustępując miejsca zjednoczonemu, Nowemu Światu. To, co dla jednych zdaje się nęcącą wizją, według innych ma okazać się koszmarem. Anioły szukają pomocy wśród ludzi, w których przebudziły się szamańskie moce. Jednak uratowanie starego porządku nigdy nie było tak trudne jak teraz…

Dzień ostatecznego wyboru nadchodzi…

Odważ się wkroczyć do Wieloświata!

Słowiańskie wierzenia i mity mistrzowsko połączone z miejską fantastyką i wątkami science fiction! Kolejną powieść Anny Sokalskiej z cyklu „Opowieści z Wieloświata” można czytać niezależnie od trylogii „Wiedźma”, „Żertwa”, „Kuglarz”.

Książka została wydana w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 576 stron, cena okładkowa: 42,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

 

Kategorie: Fantastyka, Literatura
Tagi: Lira