Agnieszka Sztyler-Turovsky zwyciężczynią KONKURSU „UZALEŻNIENIA XXI WIEKU”

Przegląd

Autorka została uhonorowana za reportaż „Jestem seksoholikiem. Nigdy nie zdradziłem żony”

To nie pierwsza nagroda dla Agnieszki Sztyler-Turovsky. Za swoją dziennikarską pracę już wielokrotnie odbierała laury. Zwyciężyła w konkursie „Sukces roku w ochronie zdrowia – Liderzy Medycyny”, była też finalistką konkursu „Grand Press” w dziedzinie reportażu oraz laureatką Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej za wywiady z ludźmi kultury i polityki.

CZY JEJ NAJNOWSZY REPORTAŻ „ODDZIAŁ ZAKAŹNY. HISTORIE BEZ CENZURY” BĘDZIE KOLEJNYM SUKCESEM?

 

Napisany dobitnym i mocnym językiem, bez upiększania i stylizowania wypowiedzi swoich rozmówców – „Oddział zakaźny” to książka jakiej o pandemii jeszcze nie było! Ukazuje bezkompromisowe postawy medyków w zderzeniu z ekstremalną sytuacją i docieka prawdy o ludziach, którzy walczą o życie każdego pacjenta, kryjąc się za maskami i goglami.

„Ciekawość świata to dla mnie ciekawość drugiego człowieka” – tak mówi autorka sama o sobie. Uwielbia rozmawiać i poznawać ludzi, a w życiu napędza ją też adrenalina. Dlatego została dziennikarką. W „Oddziale zakaźnym” chęć wysłuchania i zrozumienia rozmówcy widać na każdej stronie.

Książka to nie koniec tej historii! Dziennikarka wciąż rozmawia i spisuje doświadczenia osób, które pandemia bezpośrednio lub pośrednio dotknęła. Nie tylko lekarzy. Każdy zainteresowany może napisać do niej na BLOGU .

LEKARZE, RATOWNICY, KASJERZY DYSKONTÓW, PARTNERZY SEKSOHOLIKÓW, A NAWET PIELĘGNIARKA PISZĄCA WIERSZE O PANDEMII… TO I WIELE WIĘCEJ NA BLOGU AUTORKI

 

Kategorie: Literatura, Wydarzenia