Nocka z książką, czyli bookstagramerzy przejmują stery

Przegląd

Już w tę sobotę wirtualną sceną TargiKsiazki.Online vol. 2 zawładną popularni polscy influencerzy. Od godziny 19 do północy będzie można posłuchać, co mają do powiedzenia o literaturze.

RudaCzyta, ProstymiSłowami, ComeBook, Wielki Buk oraz Okoń w Sieci – tych pięcioro pasjonatów książek opowie o najciekawszych tytułach, po które warto sięgnąć w długie, jesienne wieczory.

Podczas Nocki z książką fani wszystkich gatunków znajdą coś dla siebie. Będzie bowiem o literaturze kobiecej, historiach obyczajowych, kryminałach, fantastyce i thrillerach. Nie zabraknie zarówno dobrze znanych bestsellerów, jak i świetnych nowości od uznanych autorów.

– Nocka z książką to idealna okazja, żeby po prostu porozmawiać o książkach, a my książkoholicy to kochamy najbardziej. To wydarzenie dla każdego, kto kocha czytać! – przekonuje Agnieszka Jarosławska, RudaCzyta.

Nocka z książką organizowana jest w ramach TargiKsiazki.Online vol. 2. Aby wziąć udział w spotkaniach, wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku. https://www.facebook.com/events/2429367367365053

A tak przedstawia się harmonogram Nocki z książką:

19:00 LIVE RudaCzyta
20:00 Film ProstymiSłowami
21:00 Film ComeBook
22:00 Film Wielki Buk
23:00 Film Okoń w Sieci

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/nocka-z-ksiazka-a-841.html

– W kolejnych dniach zachęcamy także do udziału w spotkaniach z doskonałymi, polskimi autorami. W poniedziałek, 26 października zagości u nas Katarzyna Bonda, a w czwartek, 29 października Wojciech Chmielarz. A to tylko dwa nazwiska spośród kilkunastu pisarzy, którzy będą czekać na miłośników książek przez kolejne dwa tygodnie – zachęca Rafał Jackiewicz, Dyrektor Marketingu i E-commerce TaniaKsiazka.pl, organizatora TargiKsiazki.Online vol. 2.

Kategorie: Wydarzenia