Już dziś startuje Zlot Fanek Niegrzecznych Książek!

Wirtualny Zlot Fanek Niegrzecznych Książek to prawdziwe święto miłośniczek literatury dla kobiet. Dwa dni rozmów bez zahamowań, konkursy, panele dyskusyjne oraz wywiady z bestsellerowymi autorkami erotyków – to wszystko dziś i jutro (15 i 16 października) czeka na czytelniczki, które dołączą do wydarzenia w ramach TargiKsiazki.Online vol. 2.

“Podczas zlotu chcemy, bez cienia wstydu i limitów, rozmawiać o tym, co nas kręci w niegrzecznej literaturze. To może być doskonała okazja do tego, żeby poznać inne fanki romansów i poszerzyć swoje horyzonty. Być może przy okazji tej imprezy wpadną Ci w oko książki, o których jeszcze nie słyszałaś?” – tak Wydawnictwo Kobiece zachęca swoje “Niegrzeczne Czytelniczki” do wzięcia udziału w organizowanej przez siebie imprezie. A warto to zrobić, ponieważ końcówka tygodnia na TargiKsiazki.Online vol. 2 przedstawia się naprawdę ciekawie.

W czwartek na spotkaniach online zobaczymy m.in. Annę Langner, Katarzynę Berenikę Miszczuk, Emilię Szelest czy Ewelinę Dobosz. W finale będzie można posłuchać rozmowy z Vi Keeland oraz Laurelin Paige. W piątek natomiast na fanki czekać będą T.M. Frazier, a także Monika Skabara i Ada Tulińska.

Zaplanowaliśmy ponadto dwa bardzo ciekawe panele dyskusyjne z popularnymi blogerkami. W czwartek zastanowimy się, co Niegrzeczne Czytelniczki lubią najbardziej, w piątek zaś skupimy się na temacie niegrzecznego męża. Tego dnia po południu nasze uczestniczki będą mogły spróbować swoich sił w teście wiedzy o niegrzecznych książkach. Oczywiście, dla zwyciężczyń zabawy nie zabraknie atrakcyjnych nagród – zachęca Agnieszka Stankiewicz-Kierus z Wydawnictwa Kobiecego.

Aby wziąć udział w Zlocie Niegrzecznych Książek, wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku TUTAJ Znajduje się tam także pełen harmonogram imprezy. Więcej informacji na stronie Wydawnictwa Kobiecego INFO

Kategorie: Wydarzenia