Z@miast Targów – wirtualna alternatywa wydawnictwa UJ dla odwołanych Warszawskich Targów Książki

Z@miast Targów – wirtualna alternatywa wydawnictwa UJ dla odwołanych Warszawskich Targów Książki

Przegląd

Szanowni Państwo!
Gdyby to był zwykły maj, to już niedługo spotkalibyśmy się na naszym stoisku na Targach Książki w Warszawie… Dlatego proponujemy Wam Z@miast Targów – cykl wydarzeń, które pozwolą nam spotkać się z Wami on-line. W trakcie dwóch dni – 21 i 22 maja – porozmawiamy z zaprzyjaźnionymi blogerkami i przeczytamy Wam fragmenty naszych ulubionych tytułów, a nasi autorzy odpowiedzą na zadane im pytania. Opowiecie nam o tym, co chcecie przeczytać i jaką literaturę lubicie. Zapraszamy na stronę wuj.pl i nasz profil na Facebooku, na którym ogłoszone zostaną wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Z@miast Targów. Od dzisiaj do niedzieli możecie zadawać pytania wybranym autorom, a my poprosimy w Waszym imieniu o odpowiedź. Pamiętajmy: mimo że ta wiosna jest inna niż wszystkie, to warto spędzić ją z dobrą książką.
Serdecznie zapraszamy!
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego

Plan wydarzeń Z@miast Targów: 
14–17 maja 
Zadaj pytanie autorowi – Paul Kenyon, Grzegorz Jankowicz, Piotr Marecki, Katarzyna Sonnenberg i Don Kulick czekają na Wasze pytania!  Najciekawsze pytanie do każdego autora zostanie nagrodzone jego najnowszą książką wydaną przez nas. Piszcie przez Messengera, na maila: promocja@wuj.pl lub w komentarzach pod postami na Facebooku i Instagramie. Na pytania czekamy do 17 maja, odpowiedzi udostępnimy w czwartek i piątek, w czasie trwania Z@miast Targów. Autorów najciekawszych pytań poznamy 22 maja o godzinie 15:00 – śledźcie naszego Facebooka.

21 maja godzina 17:00 
Kącik autorów – z Panią prof. Katarzyna Fazan, autorką nagrodzonej książki Kantor. Nie/obecność, rozmawia Mateusz Chaberski. Transmisja na żywo na naszym Facebooku.

22 maja, godzina 17:00 
Kącik blogerów – nasze zaprzyjaźnione blogerki opowiedzą, które z naszych książek zapadły im w pamięć, a do których najchętniej wracają. Zapytamy je o to, co chciałyby, żebyśmy wydawali, i jakie okładki lubią najbardziej. Na luzie i przy herbacie – zapraszamy w piątkowe popołudnie na naszym profilu na Facebooku. W rozmowie udział wezmą:

Diana Chmiel z bloga  http://bardziejlubieksiazki.pl/

Ewa Szymczak z bloga http://kengokang.blogspot.com/ 

Marta Pyznar z bloga http://cuddle-up-with-a-good-book.blogspot.com/ 

Rozmowę poprowadzi Mateusz Chaberski

21 i 22 maja na naszym profilu na Facebooku:  

  • Co lubimy czytać? Chcecie wiedzieć? My – pracownicy Wydawnictwa – będziemy czytać Wam fragmenty naszych ulubionych wydanych przez nas książek.
  • Porozmawiajmy – na Targach zawsze najbardziej lubiliśmy czas spędzony na rozmowach z Wami. Mogliśmy Was bliżej poznać i dowiedzieć się, czego oczekujecie, co chcielibyście przeczytać. Piszcie do nas przez Messengera! Chcemy wiedzieć, za co lubicie nasze książki, a co chcielibyście zmienić, a także na jakie tytuły czekacie. Podpowiedzcie nam tematy, którymi warto się zająć. Po prostu porozmawiajmy!
  • Zadaj pytanie autorowi – nasi autorzy: Paul Kenyon, Grzegorz Jankowicz, Piotr Marecki, Katarzyna Sonnenberg i Don Kulick  będą odpowiadać na pytania, które im wcześniej zadaliście.  22 maja o 15:00 poznamy zwycięzców – autorów najciekawszych pytań. Śledźcie nasz profil na Facebooku.
  • Nowe e-booki – w tych dniach wyjdą także nowe e-booki książek, które były dostępne we wersji papierowej
  • Rabaty targowe – zaproponujemy Wam rabaty do 30%!
Kategorie: Wydarzenia