Empik zrealizuje wybrane spotkania autorskie online

Empik zrealizuje wybrane spotkania autorskie online

Przegląd

W związku z aktualną sytuacją w kraju sieć Empik podjęła decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań autorskich zaplanowanych w salonach stacjonarnych do 14 kwietnia włącznie. W tym czasie marka zaproponuje klientom alternatywny sposób obcowania z kulturą. Już w dniach 24-31 marca wybrane spotkania odbędą się online i będą transmitowane na żywo na Facebooku.

Odwołane wydarzenia kulturalne i koncerty, zamknięte kina czy teatry znacząco ograniczają możliwości obcowania ze sferą kultury i sztuki. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, postanowił przenieść wybrane wydarzenia do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo na profilu Facebook.com/Empikcom.

W czterech e-spotkaniach, które odbędą się w dniach 24-31 marca o godz. 18:00 uczestniczyć będą Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk, Anna Ficner-Ogonowska i kpt. Dariusz Kulik. Autorki opowiedzą o nowo wydanych książkach i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach.

Katarzyna Puzyńska – 24 marca, godz. 18:00
Podczas pierwszego spotkania swoją wyjątkową, internetową premierę będzie miała książka „Policjanci. W boju” (Prószyński Media) Katarzyny Puzyńskiej. Autorka opowie o pełnej ryzyka pracy polskich antyterrorystów, którym zlecane jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej okrutnych przestępców. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET.
online_20200324_Puzynska_TVpoziom.jpg

Janina Bąk – 25 marca, godz. 18:00
Ile trzeba zjeść czekolady, by dostać Nobla? Dlaczego koń i szop pracz nigdy nie dostali doktoratu? Czy język angielski powoduje zawały serca, a masło przedłuża życie? Czego statystyka nauczyła się od martwego łososia? A przede wszystkim: czy naukowcy są jak żony i nigdy się nie mylą? Kolejne internetowe spotkanie będzie poświęcone Janinie Bąk – pandze biznesu, komendancie komedii i charyzmatycznej liderce ortodoksyjnej grupy #DrużynaJanina, która w swojej najnowszej książce pt. „Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?” (Wydawnictwo W.A.B.) udowadnia, że statystyka potrafi zmierzyć wszystko i – wbrew pozorom – przydaje się do wszystkiego. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET.
online_20200325_Bak_TVpoziom.jpg

Anna Ficner-Ogonowska – 26 marca, godz. 18:00
O tęsknocie, czyli uczuciu, które dotyka nas wszystkich, opowie zaś Anna Ficner-Ogonowska – autorka książki „Jeśli zatęsknię” (Wydawnictwo Znak). Najnowszy tytuł autorki kilku bestsellerów to wciągająca i przejmująca opowieść o życiu i wszystkich jego barwach, która tętni emocjami i pozwala zrozumieć, że nic nie dzieje się bez przyczyny oraz daje siłę, by odnaleźć światło, nawet gdy otacza największy mrok. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET.
online_20200326_Ficner-Ogonowska_TVpoziom.jpg

 

 

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: EMPiK