Zgarnij ebooka za złotówkę i oderwij się od Internetu! SQN rusza z akcją #Odrywka

Przegląd

 

Ebook za złotówkę – codziennie nowy, codziennie hitowy. Tak w najbliższych tygodniach będzie wyglądać oferta księgarni internetowych Wydawnictwa SQN – SQNStore.pl i LaBotiga.pl. „Dobra książka w super cenie to nasza odpowiedź na stan zagrożenia epidemicznego w Polsce – czytamy na stronie wsqn.pl – Jeśli nie możesz realizować swoich planów, zapewnimy lekturę, która pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości i będzie choć namiastką Twoich dotychczasowych aktywności”.

Wiedząc, że tęsknicie za podróżami, wyjściami na miasto, treningiem na siłowni, sportowymi rozgrywkami czy wizytami w restauracjach Wydawnictwo SQN ma dla Was coś, co wypełni tę pustkę! Od poniedziałku 16.03, co najmniej przez 14 dni, SQN będzie codziennie obniżać cenę wybranego ebooka w księgarni SQNStore.pl lub LaBotiga.pl do 1 zł. Dzięki temu otrzymacie możliwość oderwania się od Internetu, wiadomości i przytłaczającej rzeczywistości za symboliczną kwotę. Mamy nadzieję, że to ułatwi Wam przetrwanie tego niełatwego czasu, który przed nami.

Do tej pory tytułami, które trafiły na promocję były „Premier League” Michaela Coxa, „Wielki Następca” Anny Fifield i „Obserwuję Cię” Teresy Driscoll. Zwolennicy innych gatunków nie muszą się jednak martwić – Wydawnictwo zapowiedziało na kolejne dni coś dla fanów wszystkich gatunków, w tym fantastyki, czy książek muzycznych.

O promocji na dany dzień możecie dowiedzieć się ze wszystkich kanałów SQN-u w mediach społecznościowych. Śledźcie ich profile na Facebooku, Instagramie i Twitterze i dołączcie do akcji #Odrywka!

 

Kategorie: Wydarzenia