Chroma tworzy „poligraficzne Allegro” – nowy Program Reseller 3.0

Chroma tworzy „poligraficzne Allegro” – nowy Program Reseller 3.0

Przegląd

Chroma – jedna z największych w Polsce drukarni internetowych, proponuje firmom udział we wspólnej platformie e-commerce. Program Reseller 3.0 to przeniesienie do branży poligraficznej modelu z powodzeniem zastosowanego przez takie firmy jak Booking.com, Amazon czy Allegro.

Polscy przedsiębiorcy pokochali platformy internetowe, poprzez które mogą sprzedawać swoje produkty i usługi. Od książek i ubrań, poprzez mieszkania na wynajem, aż po wizyty lekarskie i wycieczki. Model platformy, w której oprogramowanie jest spoiwem współpracy partnerskiej, obejmuje kolejne branże. Firmy sprzedające swoje produkty na platformie otrzymują nowe ścieżki rozwoju, klienci zaś zyskują dostęp do szerszej oferty. Drukarnia internetowa Chroma wierzy, że ten model dobrze sprawdzi się także w branży poligraficznej.

Program Reseller 3.0 polega na oddzieleniu sprzedaży od najbardziej kosztownych elementów e-commerce. Dotychczas sprzedaż materiałów drukowanych wymagała wielu inwestycji w maszyny, oprogramowanie i pracowników. Dopiero w następnej kolejności można było tworzyć kreatywne produkty.

Te kosztowne elementy biznesu online uczestnicy programu, Resellerzy, otrzymują do swojej dyspozycji. To przede wszystkim sklep internetowy Chroma.pl, czyli oprogramowanie do prezentowania, konfigurowania i zamawiania wizytówek, ulotek, plakatów, kalendarzy i innych produktów poligraficznych. Również wsparcie działu obsługi klienta oraz konsultantów technicznych przez cały okres trwania współpracy.

Kto może przystąpić do programu i zostać Resellerem? Wszystkie agencje reklamowe, marketingowe, public relations, drukarnie, ale też inne firmy, które chcą poszerzyć zakres usług o sprzedaż swoim dotychczasowym klientom produktów poligraficznych.

Korzyści z Programu Reseller 3.0 mają wszyscy. Sprzedawcy, którzy nie są obecni w sieci na zadowalającą ich skalę, zyskują nowy kanał dystrybucji. Klienci mogą natomiast liczyć na szerszy asortyment i szybszą dostawę produktów poligraficznych.

Jeśli działasz w e-commerce, masz dużą bazę klientów i szukasz sposobów na zwiększenie zysku, zapraszamy do współpracy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w linku.

https://www.chroma.pl/pl/partnership-b2b

Dodatkowe informacje:

CHROMA to pierwsza w Polsce drukarnia online i lider rynku w tym segmencie. Łączymy najlepsze kompetencje drukarni z wygodą Internetu. Zrewolucjonizowaliśmy sposób składania zamówień. Przygotowaliśmy tysiące konfiguracji i możliwych parametrów wydruku dostępnych przez Internet. Oddaliśmy do dyspozycji Klientów szczegółowe instruktaże przygotowania plików, CHROMA Upload 3D oraz wygodne metody płatności. Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu można zlecać produkcję materiałów – każdorazowo nasz system obliczy i jasno przedstawi spodziewany czas dostarczenia darmowej przesyłki kurierskiej.

Jako lider krajowego rynku i jedna z czołowych firm poligraficznych w Europie nie przestajemy się rozwijać. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia i technologie – uzyskujemy najlepsze parametry wydruku, a stosowane przez nas farby i papiery są najwyższej jakości.

Pamiętamy o środowisku naturalnym – uzyskaliśmy pozytywną certyfikację FSC oraz PEFC, a 93% produktów opuszczających naszą drukarnię jest ekologiczna.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://chroma.pl/, a także w mediach społecznościowych: Facebook,YouTube.

Kontakt dla mediów:

Jakub Muller
504 258 991
jakub.muller@pallad-media.com

Kategorie: Poligrafia, Rynek Polski
Tagi: Chroma