Karol Dziarnowski nowym prezesem w OSDW Azymut

Karol Dziarnowski nowym prezesem w OSDW Azymut

Przegląd

Zarząd OSDW Azymut poinformował, że z dniem 1 marca br. funkcję Prezesa Zarządu spółki Azymut obejmie Pan Karol Dziarnowski, który zastąpi na tym stanowisku Andrzeja Nadolskiego.

Karol Dziarnowski jest menedżerem z doświadczeniem w zarządzaniu dużymi firmami. Od lat związany z polskim i międzynarodowym rynkiem sprzedaży, marketingu i dystrybucji. W Azymucie będzie odpowiedzialny za realizację strategii rozwoju firmy, w tym szczególnie rozwoju usług dla wydawców, takich jak usługi logistyczne i druku cyfrowego, a także budowanie sieci księgarń PWN oraz wzmocnienie działalności hurtowej. Pozostałe funkcje w składzie Zarządu spółki pozostają bez zmian. – czytamy w komunikacie Spółki, przesłanym do redakcji Wirtualnego Wydawcy.

Zarząd OSDW Azymut od 1 marca 2020 r.
Karol Dziarnowski – Prezes Zarządu
Paweł Kozłowski – Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny
Michał Wachnicki – Członek Zarządu ds. Handlowych
Robert Marszałek – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

 

Przypominamy, że 18 lutego br. kończy współpracę z OSDW Azymut – Dorota Bachman, pełniąca funkcję Członka Zarządu oraz Dyrektora ds. Handlu i Rozwoju Biznesu. Osobą, która ją zastąpi na stanowisku Członka Zarządu w Azymucie jest Pan Michał Wachnicki, Prezes Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Detalicznej w Ravelo.

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Azymut