Poradnik pt. To nie jest książka o seksie poleca Sylwia Chutnik

Przegląd

Książka Chusity Fashion Fever […] będzie uważam, bardzo dobrym podręcznikiem i właściwie taką ściągą dla nas, rodziców, w tym w jaki sposób poruszać się po tak zwanych trudnych, ale bardzo ważnych tematach – tak o To nie jest książka o seksie wypowiedziała się uznana pisarka i aktywistka społeczna Sylwia Chutnik.

Poradnik pt. To nie jest książka o seksie to rewolucyjna publikacja, dzięki której młodzież może zdobyć wiedzę i odkryje swoją seksualność!

Autorką publikacji jest hiszpańska youtuberka występująca pod pseudonimem Chusita Fashion Fever, która odniosła ogromny sukces, dzięki swojemu skierowanemu do nastolatków kanałowi na YouTube, na którym w szczery i otwarty sposób mówi o seksie i związanych z dorastaniem wyzwaniach, z którymi mierzy się współczesna młodzież. Jej książka okazała się bestsellerem sprzedażowym w Hiszpani, USA, Wielkiej Brytani, Francji, Włoszech, Holandii, Czechach.
W poradniku nie ma tematów tabu – od pierwszych doświadczeń seksualnych po stosunek płciowy, a także wszystko to, co pomiędzy. To pełen przegląd informacji, których młodzież potrzebuje, by oswoić się z tematem seksu.

Konsultację merytoryczną polskiego wydania książki przeprowadziła Kamila Raczyńska-Chomyn, edukatorka seksualna z wykształcenia pedagożka resocjalizacyjna, absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego INTRA, oraz studiów podyplomowych Wychowanie Seksualne na UW

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Sylwia Chutnik tłumaczy dlaczego ten tytuł powinien znaleźć się w rękach każdego nastolatka:

 

 

Kategorie: Hobby i Poradniki