Najsłodsza seria pod słońcem powraca! BOMBonierki tom 2 już w sprzedaży!

Przegląd

Zwariowana i nieprzewidywalna, pełna emocji i najlepszych słodkości seria dla nastolatek powraca.

Cherry odnalazła się w świecie czterech nowych sióstr. W „Piankowym niebie” poznajemy historię nieco ekscentrycznej indywidualistki Skye, która pragnie wyjść z cienia Summer, siostry uwielbianej przez wszystkich dookoła. Czy jej się to uda, pozostając sobą?

„Piankowe niebo” to druga część cyklu „BOMBOnierki” autorstwa Cathy Cassidy- serii, którą przetłumaczono juz na 15 języków! Przed czytelnikami pięć kompletnie różnych sióstr, więc i pięc historii do rozgryzienia.

Skye Tanberry kończy własnie 13 lat. Kocha historię, więc jej największym marzeniem byłyby podróże w czasie. Uwielbia bujać w obłokach i rysować, a także nosić wielkie kapelusze, sukienki i buty w stylu vintage. Sye jest życzliwa całemu światu, ale ma też duszę zadziornej indywidualistki.

Skye i Summer na pierwszy rzut oka są identyczne, jednak Skye od zawsze czuje się gorsza, zawsze jest „tą drugą”. Nawet Alfie, jej najlepszy przyjaciel, ostatecznie przyznaje, że zakochał się nie w niej, lecz w Summer – to boli… Chociaż Skye uwielbia siostrę najbardziej na świecie, także chciałaby zostać zauważona, chciałaby wreszcie zabłysnąć. Jak wyjść z cienia pozostając wierną swoim zasadom?

„Piankowe niebo” to słodka, ale zarazem głęboka i wartościowa powieść dla młodzieży – o rodzinie, miłości, lojalności, problemach, które spotykają nastolatków na co dzień; to także historia dziewczyny, która mając praktycznie wszystko – kochającą mamę, cztery wspaniałe siostry, spokojne życie, urodę i wdzięk, ma kompleksy i głęboko zakorzenione poczucie niższej wartości. Do tego zakochuje się…w duchu, chłopcu z romantycznej opowieści sprzed wielu lat. Tylko czy to na pewno jest duch?

 

Dane wydawnicze:

Autor: Cathy Cassidy
Tłumaczenie: Anna Bereta-Jankowska
Data wydania: 2019-10-16
Format: 13,5×20,5 cm
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-7966-054-4
Cena: 29,90
Wydawnictwo IUVI 

 

 

zobacz także tom 1 „Wiśniowe serce”

 

Kategorie: Literatura
Tagi: IUVI