Komplett plus 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników + CD

Przegląd

„Komplett plus” to seria do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowana do nowej podstawy programowej wchodzącej w życie we wrześniu 2019 r. Z podręcznikami będą pracować uczniowie, którzy ukończyli 8-letnią szkołę podstawową.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego. Stworzony dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu.

Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.

Przejrzysty układ materiału w podręczniku Komplett plus sprawia, że nauka języka niemieckiego staje się prosta i skuteczna. Każdy rozdział ma taką samą budowę i składa się z następujących elementów:

Unikatowy rozdział wstępny w tomie pierwszym Komplett plus wprowadza uczniów rozpoczynających naukę w realia krajów niemieckiego obszaru językowego i zapoznaje ich z podstawowymi strukturami leksykalno-gramatycznymi umożliwiającymi komunikację. Uczniom kontynuującym naukę oferuje z kolei solidną powtórkę wiedzy oraz utrwalenie umiejętności zdobytych na poprzednim etapie nauki. Jest to również okazja do integracji klasy. Dzięki licznym grom i zabawom językowym pierwsze tygodnie w nowej szkole przebiegają w przyjaznej atmosferze, a obniżony poziom stresu sprzyja pokonywaniu barier
w posługiwaniu się językiem obcym.

 

klett.pl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Klett Polska