Festiwal Wolnych Lektur – Zgłoś swoje wystąpienie

Festiwal Wolnych Lektur – Zgłoś swoje wystąpienie

Przegląd

W roku 2019 Wolne Lektury Fest i konferencja CopyCamp łączą siły: Festiwal Wolnych Lektur – doroczne święto dobrej literatury, domeny publicznej i wolnej kultury rozpocznie się   serią krótkich, inspirujących wystąpień poświęconych domenie publicznej, kulturze internetu i kreatywności. Zaplanowano specjalny, przyjazny format – krótkie wystąpienia ciekawych mówców, a po nich przerwy, podczas których każdy z uczestników będzie miał szansę na bezpośrednią rozmowę z prelegentami na interesujące go tematy.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 4 grudnia w „Marzycielach i Rzemieślnikach. Domu Innowacji Społecznych” w Warszawie.

Do wystąpień na tegorocznym Festiwalu, organizatorzy zapraszają twórców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z pracy opartej o istniejące zasoby kultury. Zaprosiliśmy także ekspertów, którzy w trakcie praktycznych warsztatów pomogą nam zdobyć wiedzę z prawa autorskiego i innych źródeł zasad kierujących taką pracą. Udział w wydarzeniu szczególnie rekomendujemy osobom zajmującym się twórczością internetową – blogerom, youtuberom, recenzentom i edukatorom.- czytamy na stronie nowoczesnapolska.org.

Organizatorzy zapraszają do nadsyłania propozycji wystąpień za pośrednictwem formularza. Streszczenia nie dłuższe niż 1800 znaków należy przesyłać do 13 października 2019 r.

Szczegółowy program zostanie wkrótce opublikowany. Rejestracja dla uczestników rozpocznie się 4 listopada 2019 r.

 

więcej TUTAJ

Kategorie: Wydarzenia