„Nowoczesne biznesy i innowacje branżowe poprzesz wykorzystanie Funduszy Europejskich”

Dnia 7 października w Zamku w Mosznej, odbędzie się spotkanie branżowe pt. „Nowoczesne biznesy i innowacje branżowe poprzesz wykorzystanie Funduszy Europejskich”- jedyne wydarzenie w Polsce, które poruszy tematykę Funduszy Europejskich w kontekście branży poligraficznej.

Konferencja będzie holistycznie obejmowała temat Funduszy Europejskich, gdzie informacje merytoryczne będą przeplatane dyskusją przedsiębiorców, a samo wydarzenie ma na celu wymianę informacji i konfrontację branży biznesu. Poruszony będzie również temat prowadzenia biznesów, ale ze szczególnym przedstawieniem tematyki poligrafii, wydawców i mediów. Spotkanie branżowe to przekazanie wiedzy o Funduszach Europejskich m.in: wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, startup – rozwój ścieżki zawodowej, wdrażanie innowacji, rozwijanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji pracowników w branży poligraficzno-wydawniczej.

Prelegenci konferencji to eksperci z różnych dziedzin, którzy podzielą się wiedzą oraz doświadczeniami w trakcie spotkania. Do Zamku w Mosznej na wygłoszenie prelekcji przyjadą: Ziemowit Grygierczyk – członek BCC Opole, Michał Wojczyszyn – pracownik Parku Naukowo-Technologicznego oraz ambasador woj. opolskiego w Fundacji Startup Poland, Magdalena Beztroska – koordynator, trener z 15-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Akredytowany Coach ACC (ICF Associated Certified Coach), Michał Smętek – Wydawnictwo Manufaktura Słów oraz Ekspert z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Uczestnicy spotkania branżowego, mogą liczyć na poczęstunek oraz materiały szkoleniowe. Dla osób głuchoniemych w celu dogonienia cała konferencja zostanie przetłumaczona na język migowy. Wstęp na spotkanie branżowe jest bezpłatny.

Fundacja Fabryka Inspiracji PL

Kategorie: Poligrafia, Wydarzenia